يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹  |  Sunday, 20 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۷۸۳۱
تاریخ انتشار : ۱۸ : ۱۳ - ۰۴ مهر ۱۳۹۶
سولماز حصاری انتخاب کرد که کم کار باشد.
سولماز حصاری بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه، در خصوص فعالیت های فعلی خود گفت: یک قرار داد جدید بسته ام که بعد از عاشورا و تاسوعا قرار است خبر این کار در اختیار رسانه ها قرار بگیرد. البته دو الی سه سریال آماده پخش نیز دارم. 


روزهای شلوغ سولماز حصاری از تلویزیون تا سینما

وی در خصوص کم کاری چند سال گذشته خود نیز گفت: شخصا ترجیح دادم کمی کم کار باشم، میخواستم فاصله ای بین کارهایم باشد و به دنبال پیشنهاد و پروژه های سینمایی بودم البته در آن زمان چند کار پیشنهاد شد متاسفانه به دلیل ضعیف بودن و کیفیت پایینی که داشتند در آن ها حضور پیدا نکردم. 

حصاری ادامه داد: در حال حاضر هم چند کار پیشنهاد شده است و هم زمان سه کار سینمایی نیز پیشنهاد شده است که در حال رایزنی هستیم که آیا می توانم همزمان کار کنم یا خیر.

او تاکنون نقش اول سریال هایی همچون : ” سرگشته "به کارگردانی محمدحسین حقیقی ” زیگزاک ” به کارگردانی فریدالدین نیک جو ” آینه درون ” به کارگردانی هادی رمضانپور وهمکاری در سریال های :” سراب ” به کارگردانی حسین سهیلی زاده و ” بوی باران ” به کارگردانی حسین تبریزی فعالیتهای سینمایی (۳۵ میلیمتری ) : ” ارتباط خانوادگی ” کاری ازنادر مقدس ” فرزند خوانده ” به کارگردانی وحید نیکخواه آزاد و ” متل قو ” اثر مسعود نوابی از دیگر آثار او به عنوان بازیگر میباشد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
یک انتخاب خوب در خانه سینما با رعایت پروتکل های بهداشتی رقم خورد

محمد علی نجفی رئیس هیات مدیره خانه سینما شد ؛ علی قائم مقامی تهیه کننده سینما به عنوان سخنگو ادامه کار می دهد !

۱۵:۰۳  -  ۱۵ شهريور ۱۳۹۹