سه‌شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲  |  Tuesday, 03 October 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۲۶۳۰
تاریخ انتشار : ۰۶ : ۱۷ - ۲۸ فروردين ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سال گذشته آثار فراوانی در حوزه موسیقی کشور تولید شد و در سال جدید به دنبال ارتقا و رونق هنر موسیقی هستیم.

معصومه شمسینی غیاثوند: آیین هفته هنر انقلاب اسلامی با حضور محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معرفی «محمد مهدی سیار» شاعر و ترانه سرا به عنوان چهره برتر هنر انقلاب، معرفی سرود «سلام فرمانده» به عنوان رویداد برتر سال 1401 و معرفی «هدایت‌الله بهبودی» پژوهشگر به عنوان چهره ماندگار هنر سال 1401 به پایان رسید.

محمد اسماعیلی، در حاشیه اختتامیه آیین  هفته هنر انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار دیباچه از رونق و ارتقای هنر موسیقی در سال جدید خبر داد و با اشاره به تولیداتی که در سال گذشته در حوزه موسیقی کشور انجام گرفته است، گفت: سال گذشته تولیدات انبوهی در حوزه موسیقی کشور انجام شد و شاهد خَلق آثار هنری از هنرمندان کشور با همکاری با سازمان صدا و سیما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بودیم و دفتر سرود به اداره کل  موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزوده شد.

سال گذشته آثار فراوانی در حوزه موسیقی کشور تولید شد/ به دنبال ارتقا و رونق هنر موسیقی در سال جدید هستیم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  با اشاره به برنامه‌های مربوط به حوزه موسیقی در سال جدید، خاطرنشان کرد: برای سال جاری نیز ارتقای فرهنگ و هنر موسیقی از سوی وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه خواهد داشت و با همه ملاحظات سعی داریم که آثار هنری بیشتری را برای رونق و ارتقای هنر موسیقی ایجاد کنیم.

« اسماعیلی » در  آیین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی با اشاره زبان هنر انقلاب و تاثیرگذاری آن در بین مردم جامعه،  گفت: همه اذعان دارند که با وجود تمام تبلیغات منفی که وجود دارد بر ارتقای هنر انقلاب سال به سال افزوده می شود،  شاهد برگزاری رویدهای هنری و تلاش هنرمندان انقلابی برای خلق آثار برجسته در زمینه هنر هستیم و  امیدوار هستم که درعرصه هنر شاهد رویش‌های بیشتری باشیم.  

سال گذشته آثار فراوانی در حوزه موسیقی کشور تولید شد/ به دنبال ارتقا و رونق هنر موسیقی در سال جدید هستیم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از پرداخت مطالبات باقی مانده هنرمندان در عرصه‌های مختلف خبر داد و گفت: در تلاش هستیم که این مطالبات و عقب افتادگی‌ها  تا پایان اردیبهشت ماه پرداخت شود و مشکلاتی که در حوزه‌های مختلف هنری از جمله موسیقی، تئاتر، صنعت نشر و مطبوعات وجود دارد را برطرف کنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار