دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲  |  Monday, 02 October 2023

دیباچه

کد خبر: ۴۷۴۱۵
تاریخ انتشار : ۰۳ : ۱۲ - ۱۶ شهريور ۱۳۹۶
در گفتگو با دیباچه عنوان شد:
تهیه کننده برنامه «پشت صحنه»تاکید می کند که اولویتش روی تئاتر و انیمیشن است، چرا که یک موضوع مهم و اصلی است.
فرزام محبی تهیه کننده برنامه «پشت صحنه» در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه در خصوص حضورش در این برنامه گفت: موضوع بسیار مهم که من را به سمت تولید این برنامه‌ می‌کشاند این بود که در این برنامه ما به آدم‌هایی می‌پرداختیم که پشت‌صحنه بودند، مردم ما فقط بازیگر‌ها را می‌دیدند اما با این برنامه تمام عواملی که برای ساخت یک سریال، تئاتر یا انیمیشن زحمت می‌کشند را به تصویر می‌کشیم و یک گزارش ده‌دقیقه‌ای را به این عزیزان اختصاص می‌دهیم.

«پشت صحنه» تلویزیون و تئاتر را آشتی داد

 مثلا به‌ تازگی ما در زمینه انیمیشن پیشرفت چشمگیری داشته‌ایم، پس باید فضایی داشته باشیم که این عزیزان را به مردم نشان بدهیم و به‌ نوعی زمینه را برای تشکر و قدردانی از این آن‌ها فراهم کنیم.
وی در خصوص این موضوع که در این برنامه بیشتر دوست دارد به کدام یک از مدیوم های تصویر بپردازد نیز گفت: ‌ تاکید و اولویت من روی تئاتر و انیمیشن است. زیرا پرداختن به تئاتر اهمیت خاصی دارد چرا که یک موضوع مهم و اصلی است.
 ما در جلسه‌هایی این موضوع را مطرح كرديم و مديران شبكه «آ‌ی‌فيلم» هم از آن استقبال كردند. خدارا شکر ما از این حوزه بازخورد‌های بسیار خوبی گرفتیم و بعد از مدتی اعتماد هنرمندان را جلب کردیم،  به‌نوعی که آن‌ها ما را دعوت می‌کردند به پشت‌صحنه تئاترهایشان، این موضوع شروع آشتی تلویزیون و تئاتر بود. البته که شبکه «آی‌فیلم» ارتباط خوبی با هنرمندان دارد به‌طوری که هنرمندان و شبکه به‌خوبی توانسته‌اند رابطه‌ای متقابل را باهم برقرار کنند.

«پشت صحنه» که به پشت صحنه هنر تئاتر و انیمیشن می پردازید از شبکه آی فیلم پخش می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار