شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹  |  Saturday, 08 August 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۶۵۸۴
تاریخ انتشار : ۱۰ : ۱۲ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۶
در سومین روز از جشنواره بین المللی فیلم شهر فیلم های «فصل نرگس» و «آذر» در پردیس ملت به نمایش در آمد.
به گزارش دیباچه، در شب گذشته فیلم سینمایی «فصل نرگس» به تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت در ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر در کنار مردم و عوامل به اکران در آمد.

«فصل نرگس» و «آذر» در جشنواره بین المللی فیلم شهر اکران شدند

در ابتدا سحر صباغ سرشت،نگار آذبایجانی، شیرین اسماعیلی و شایسته ایرانی در مقابل مخاطبان قرار گرفتند و از حضور مردم تشکر کردند و از آنها خواستند که در معرفی و تبلیغ فیلم سهمی داشته باشند، در ادامه یکی از مسئولین سازمان اهدای عضو به روی صحنه آمد و از کسانی که مایل به اهدای عضور هستند دعوت کرد تا در پایان فیلم برای دریافت کارت اهدای عضو اقدام نمایند.

«فصل نرگس» با بازی یکتا ناصر، ریما رامین فر، پژمان بازغی، امیر آقایی، گوهر خیراندیش، درباره تکریم عمل پسندیده اهدای عضو است و موضوع اصلی آن حول این محور جلو می‌رود.

«فصل نرگس» و «آذر» در جشنواره بین المللی فیلم شهر اکران شدند

در ادامه روز سوم از جشنواره بین المللی فیلم شهر فیلم سینمایی «آذر» نیز در کنار مردم و عوامل اکران شد.
همچنین  فیلم «آذر» به کارگردانی محمد حمزه‌ای نیز در سومین روز از جشنواره فیلم شهر در پردیس ملت به نمایش در آمد و با استقبال بسیار خوب مردم و برخی از چهره‌های سینمایی مواجه شد.
 این اکران در حالی برگزار شد که هیچ یک از بازیگران سرشناس فیلم در سالن حضور نداشتند .

حمزه‌ای کارگردان فیلم، ضمن ابراز خوشحالی از حضور قابل توجه مخاطبان برای فیلم او یادآور شد: «آذر» در جریان جشنواره فیلم فجر نزدیک به 30 نمایش را پشت سر گذاشت و به نظر می‌رسید نمایش آن در جشنواره‌ای که هفت هشت ماه بعد برگزار می‌شود دیگر شور و حال چندانی نداشته باشد، اما امشب از دیدن این میزان از مخاطب، هیجان‌زده و خوشحال هستم و این حضور برایم بسیار مغتنم است.

مریم کاویانی، نگین صدق گویا، حسین متولیان و ... از جمله چهره‌هایی بودند که در این برنامه حضور داشتند. «آذر» با بازی نیکی کریمی، هستی مهدوی‌فر، حمیدرضا آذرنگ و ... یکی از فیلم‌های بخش سینمای ایران در جشنواره فیلم شهر است. 

ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر از ۹ الی ۱۴ مردادماه به دبیری سیدعلی احمدی در پردیس سینمایی ملت در حال برگزاری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ملارد خبر داد

خانه لاله و لادن به اقامتگاه سنتی تبدیل می‌شود!

۱۶:۴۹  -  ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
انتشار لیست کارگردانان اول تایید شده از سوی سازمان سینمایی حاشیه ساز شد

مجوز کارگـــردانی به شـــاخ اینســـتاگرامی باز هم زیرســوال رفت | وقتی «کریمپور» نه سابقه دستیاری دارد و نه به جشنواره‌ای رفته!

۱۶:۲۹  -  ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
پربازدیدها
آخرین اخبار