شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹  |  Saturday, 23 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۸۹۵
تاریخ انتشار : ۲۵ : ۱۱ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۵
در گفت و گو با دیباچه عنوان شد:
هاتف علیمردانی تهیه کننده سینما: برای تولید کارهایم از دل و جانم مایه می گذارم، چون فیلمساز مردم هستم.
«هاتف علیمردانی» تهیه کننده و کارگردان سینمای ایران که در جشنواره سی و پنجم با فیلم «آباجان» خوش درخشید در گفت و گو با خبرنگار سینمایی  پایگاه خبری دیباچه، عنوان کرد: در حال حاضر منتظر اکران «آباجان»هستم و فعلا هیچ برنامه دیگری ندارم.

هاتف علیمردانی: من فیلمساز مردم هستم/ «آباجان» در انتظار اکران خصوصی

وی افزود آباجان یک فیلم مستقل و بی ادعا است . فیلمی که بدون هیچ پشتیبانی با سرمایه شخصی تولید و برگزیده مردم شده است .

او در پاسخ به اینکه چرا فیلم هایش نظر اکثریت مردم را جلب می کند گفت :من برای طبقات مختلفی کار ساخته ام و فیلم ساز مردم هستم . در درجه اول سعی می کنم خودم با کارهایم ارتباط برقرار کنم. فیلم هایی که تا به حال ساخته ام حتی در بدترین زمان های اکران مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و این نشانگر این است که هرچه از دل برآید بر دل نشیند.

علیمردانی در خصوص ایده فیلم هایش نیز افزود: همیشه برای نوشتن یک فرآیند شکل می گیرد که به زمان و موقعیت خاصی بستگی دارد. گاهی اوقات یک لحظه موضوعی به ذهنم می رسد اما سال ها طول می کشد تا افکارم را متمرکز کنم تا بتوانم فیلم جدیدی را به تولید برسانم.

این تهیه کننده افزود: تمام کسانی که با من همکاری کرده اند، می دانند که من از  همه وجودم برای تولید اثرم مایه می گذارم و تمام توان و تلاشم را به کار می گیرم . در تمامی مراحل تشنه یاد گیری هستم و می خواهم قدم به قدم ایده هایم را کامل تر کنم و از روند فیلم هایم می توان فهمید که هرچه روبه جلو می رویم کارها تکمیل تر می شود.

نویسنده «آبا جان» خاطر نشان کرد: در فکر اکران خصوصی برای فیلم هستم و حتما در زمان مقتضی، زمان و مکانش را رسانه ای می کنم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹