شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹  |  Saturday, 23 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۷۸۰
تاریخ انتشار : ۴۵ : ۱۳ - ۰۸ اسفند ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه
ژاله صامتی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما که کارنامه هنری پرباری دارد از حضورش در فیلم سینمایی «خیابان دیوار» به کارگردانی بهمن کامیار خبر داد.

ژاله صامتی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما که در فیلمهایی چون «ضد گلوله»، «ایستگاه اتمسفر» و «دراکولا» ایفای نقش کرده است درباره فعالیت های اخیرش در عرصه سینما به خبرنگار سینمایی پایگاه خبری دیباچه گفت: قرار است در فیلمی به تهیه کنندگی و کارگردانی بهمن کامیار با عنوان «خیابان دیوار» بازی کنم و طی چند روز آینده به این پروژه می پیوندم.

ژاله صامتی به «خیابان دیوار» می رود!

ژاله صامتی درباره دلایل همکاری اش با بهمن کامیار گفت: فیلم سینمایی «خیابان دیوار» فیلمنامه قرص و محکم و زیبایی دارد که با دقت پرداخت شده است و به نظرم فیلم خوبی خواهد شد.

صامتی با اشاره به اینکه در این فیلم نقش اصلی را بازی می کند، گفت: شخصیتی که قرار است آن را بازی کنم جالب و جذاب است و ارتباط خوبی با آن برقرار کرده ام؛ اما ترجیح می دهم فعلا درباره جزئیات آن چیزی نگویم.

ژاله صامتی فارغ التحصیل تئاتر از دانشکدهٔ هنر است و فعالیت هنری خود را با حضور در فیلم «دت یعنی دختر» به کارگردانی ابوالفضل جلیلی، آغاز کرده و علاوه بر حضور در تئاتر و تلویزیون، تا کنون در آثاری چون «سایه به سایه» ساخته علی ژکان، «گیلانه» ساخته رخشان بنی اعتماد و محسن عبدالوهاب، «قاعده بازی» ساخته احمدرضا معتمدی و «آخرین بار کی سحر را دیدی» ساخته فرزاد موتمن بازی کرده است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹