شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 20 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۲۷۴۸
تاریخ انتشار : ۵۶ : ۱۲ - ۲۶ تير ۱۳۹۶
در گفت و گو با دیباچه عنوان شد:
سپیده علائی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر گفت: من به عنوان یک بازیگر معتقدم کار خوب ببیینده دارد پس ما باید برای ساختن کارهای خوب تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار سینما و تلویزیون پایگاه خبری دیباچه، سپیده علائی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، که تاکنون در فیلم های سینمایی «هوو» ساخته علیرضا داوودنژاد،«شبانه روز» به کارگردانی امید بنکدار و کیوان علیمحمدی و «حوالی اتوبان» ساخته سیاوش اسعدی بازی کرده که تجربه بازی در تئاتر را نیز دارد و همچنین او با بازی در مجموعه تلویزیونی «بچه ها نگاه میکنند» در سال 1390 تجربه ای تازه را در کارنامه اش ثبت کرد است، گفت: سال نو بهانه خوبی برای خانه تکانی خود و زندگیمان است.

سپیده اعلائی خطاب به هنرمندان: اگر امروز فعالیت نکنیم فردایی نخواهیم داشت!

علائی در خصوص پیشنهاد های کاری جدیدی که به او می شود گفت: کار جدید به شکل جدی خیر، پیشنهادی نبوده است اما خوب گاهی پیش می آید تابه صورت غیرمنتظره با پیشنهاد خوبی رو به رو می شوم.

وی افزود: در واقع به علت اینکه من ایران زندگی نمی کنم همیشه این فاصله برای من و موقعیت کاریم مشکل ساز بوده، البته می بینیم دوستانی که در ایران مدام در تلاش هستند، به چه اندازه از شرایط فعلی ناراضی هستند پس من نباید زیاد متوقع باشم. به هرحال همچنان امید به اتفاقات خوب دارم و کارهایی که به موقع جفت وجور می شوند و بهترین نتیجه را می دهند.


این بازیگر خاطر نشان کرد: زندگی در جریان است و حتما روزهای آتی برای تمامی ما فرصت های خوبی به همراه خواهد داشت.


سپیده علائی درپاسخ به اینکه به عنوان یک بازیگر چه تلاشی برای جذب مخاطب می کند تا به دنبال کارهای بی محتوای شبکه های ماهواره ای نروند، افزود: من به عنوان یک بازیگر برای جذب مخاطب و آشتی مردم با تلویزیون بر این باورم که کار خوب بیننده دارد، پس می توان گفت که ما کار خوب به اندازه ای نداریم که مردم بخواهند اوقات فراغت خود را با تلویزیون پر کنند. اگر وجدانا و دلسوزانه به این امر توجه کنیم و کار درست تحویل مردم بدهیم شک نکنید که جذب مخاطب خواهیم داشت.


وی در ادامه تشریح کرد: ما به اندازه کافی در مملکتمان هنرمند کار بلد و حرفه ای داریم ولی گویا قهر کرده اند و منتظر فردا، غافل از اینکه اگر امروز فعالیت نکنیم فردایی نخواهیم داشت.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار