سه‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱  |  Tuesday, 09 August 2022

دیباچه

کد خبر: ۴۲۴۶۸
تاریخ انتشار : ۰۶ : ۱۷ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه عنوان شد؛
ریما رامین فر بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما تاکید کرد: کیفیت از دستمزد برایم مهم تر است.

ریما رامین فر بازیگر سه عرصه تئاتر، تلویزیون و سینما که با فیلم «فصل نرگس» ساخته نگار آذربایجانی در جشنواره فجر امسال حضور داشت درباره فعالیت های این روزهایش در تئاتر به خبرنگار تئاتر پایگاه خبری دیباچه گفت: فعلأ در هیچ نمایشی حضور ندارم زیرا هیچ پیشنهادی نظرم را جلب نکرده است.

ریما رامین فر: کیفیت از دستمزد برایم مهم تر است/ هیچ پیشنهادی نظرم را جلب نکرده!

رامین فر در پاسخ به این سوال که عرصه تصویر چقدر او را از تئاتر دور کرده است، گفت: با اینکه از تئاتر آمده ام و تجربه صحنه را خیلی دوست دارم؛ اما آنچه در انتخاب هایم تعیین کننده است کیفیت اثر و نقش است و تلویزیون، سینما یا تئاتر بودنش برایم فرقی نمی کند و بالا یا پایین بودن رقم دستمزد نیز بر تصمیمم هیچ تأثیری ندارد.

این بازیگر که طی سالهای گذشته با سریال پایتخت مهمان خانه  های علاقمندان به سریال های تلویزیونی ببوده در خصوص همکاری  اش با سیروس مقدم در پایتخت 5 گفت: حضورم در این پروژه قطعی است و به زودی به آن می پیوندم. گرچه کار هنوز کلید نخورده است.

ریما رامین فر تئاتر خوانده و کارشناس ارشد کارگردانی است و تا کنون درنمایشهایی چون: «یک دقیقه سکوت»، «دل سگ» و «رقص کاغذپاره ها» به کارگردانی محمد یعقوبی، «کابوس های پیرود بازنشسته خائن ترسو» و «رومولس کبیر» به کارگردانی نادر برهانی مرند، «زمزمه مردگان» به کارگردانی سیامک احصایی و «میرم روزنامه بخرم» به کارگردانی رحیم نوروزی ایفای نقش کرده و شاخص ترین اثرش در عرصه تلویزیون سریال «پایتخت» ساخته سیروس مقدم است.نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
علیرضا زرین ‌دست فیلمبردار مطرح سینمای کشورمان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

فیلم های مناسبی برای انتخاب و شرکت در اسکار داریم / موقعیت مهدی در اسکار مورد توجه قرار نمیگیرد / با سکانس هایی از فیلم « قهرمان» ارتباط برقرار نکردم

۲۰:۴۴  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
روز شمار محرم به روایت دیباچه / ششم و هفتم محرم در قاب تصویر

اینجا ثانیه‌ها به سوگ نشسته اند

۲۰:۰۲  -  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
تحلیل صادق ورمزیار و فرزاد آشوبی درباره موفقیت مربیان خارجی

گزارش دیباچه | هندوانه در بسته‌ای به نام لیگ بیست و دوم!

۲۰:۲۹  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
بازیکن اسبق تیم ملی والیبال در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد

والیبال ایران ۱۰ بهروز عطایی دارد که منتظر فرصت اند / اعتقادی به نسل طلایی و نقره‌ای و ... ندارم!

۱۱:۱۲  -  ۰۴ مرداد ۱۴۰۱
پربازدیدها