شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲  |  Saturday, 30 September 2023

دیباچه

کد خبر: ۲۴۵۳۹
تاریخ انتشار : ۳۳ : ۱۷ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: حسین قناعت کارگردان فیلم «دزد و پری» که این‌روزها فیلمش در چرخه اکران است،با فیلم «قهرمانان کوچک» که فیلمبرداری آن حدود یک ماه پیش به پایان رسید و این روزها در مرحله تدوین  قرارداد؛ این فیلم را در جشنواره فیلم کودک رونمایی خواهد کرد.حسین قناعت کارگردان فیلم «دزد و پری» که این‌روزها فیلمش در چرخه اکران است و با استقبالی خوبی هم از سوی مخاطبان مواجه شده است در مورد فعالیت‌های تازه سینمایی‌اش به خبرنگار سینمایی دیباچه می‌گوید: «در این دوره از جشنواره فیلم کودک با فیلم «قهرمانان کوچک» که فیلمبرداری آن حدود یک ماه پیش به پایان رسید و این روزها در مرحله تدوین است.

این فیلم هم مانند «دزد و پری»، سرگرم‌کننده و شاد است اما برای سنین بالاتر ساخته شده و مخاطبان اصلی آن کودکان 9 یا 10 ساله هستند. فیلم کمدی «قهرمانان کوچک» از ریتم بالایی برخورردار است و حال و هوایی شبیه به کارهای قبلی من است.»

این کارگردان در مورد «قهرمانان کوچک» می‌گوید: ««قهرمانان کوچک» به جرات اولین فیلم کمدی/ رزمی سینمای کودک در ایران است که بازیگران آن قهرمانان تکوندو است. امیرکیان عبئدی کمربند مشکی و ایمان امیری کمربند قرمز تکواندو دارند که در این فیلم حضور دارند. از طرفی یوسف کرمی (قهرمان تکواندو) در نقش خودشان در فیلم حضور دارند و بسیار هم خوب ظاهر شدند.»

قناعت در پایان به دیباچه می‌گوید: «فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» در حمایت از تولید داخلی است و مخاطب را تشویق به حمایت از تولیدات داخلی می‌کند. «قهرمانان کوچک» قصه بچه‌‌هایی را روایت می‌کند که پدران‌شان به خاطر واردات کالاهای قاچاق خارجی تا مرز بی‌کاری از کارخانه پیش می‌روند. کار به جایی می‌رسد که بچه‌‍‌ها برای دفاع از حق پدران‌شان با قاچاقچی‌ها مبارزه می‌کنند...

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
مظفر شفیعی، خواننده و مدرس آواز در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد؛

فعالیت هنرمندان موسیقی سنتی و کلاسیک محدود شده است | وظیفه هنرمند این نیست که برای برگزاری کنسرت به دنبال تهیه کننده باشد!

۱۶:۳۶  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با ناصر عطاپور، خواننده و سرپرست گروه موغام

«هفت شهر عشق» در تبریز به صحنه می‌رود

۱۴:۱۲  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با کارگردان جوانِ فیلم کوتاه «ژیان»

مسئولان سینمایی، موانع را از سر راه فیلمسازان جوان بردارند

۱۳:۴۹  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
آخرین اخبار