شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 20 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۱۱۷۱
تاریخ انتشار : ۳۷ : ۱۴ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه عنوان شد؛
دیباچه: زهره حمیدی گفت ترجیح می دهد گزیده کار باشد و  نقش هایی را ایفا کند که حرفی برای گفتن داشته باشند.

IMAGE634884009555855003

زهره حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: پس از مدتی این روزها چند پیشنهاد برای بازی در چند اثر به من داده شده که در حال حاضر مشغول بررسی این پیشنهادات هستم که در آینده در یکی از این آثار حاضر شوم.

حمیدی خاطرنشان کرد: دلیل اینکه این روزها کمتر در سینما و تلویزیون بودم نبود پیشنهادات خوب بود چرا که سعی دارم گزیده کار باشم و ترجیح می دهم نقش های معمولی را بازی نکنم، سعی من بر این است که نقش هایی را ایفا کنم که حرفی برای گفتن داشته باشند.

وی در ادامه این بحث اظهار داشت: به عنوان مثال قبلاً پیشنهادی برای بازی به من داده شد که وقتی با نقشم آشنایی پیدا کردم متوجه شدم که تنها در 7 یا 8 سکانس حضور دارم و ترجیح دادم که بازی در این نقش را کنار بگذارم. در گذشته این اشتباه را مرتکب شدم و در مجموعه «پشت بام تهران» در نقشی بسیار کوتاه ظاهر شدم، از این بابت پشیمانم چرا که فیلمنامه را نخوانده بودم و پس از حضور در این پروژه متوجه این مسئله شدم. حتی برخی از نزدیکانم نیز درباره دلیل حضورم در این سریال از من سؤال می پرسیدند و اعتقاد داشتند که بودن یا نبودن من در این سریال نقشی نداشت. به همین دلیل برای انتخاب نقش هایم توجه بیشتری به خرج می دهم.

این بازیگر افزود: مثل همه جای دنیا باندهایی در تلویزیون ما وجود دارد که فقط یک سری از افراد در آن حمایت می شوند و عده ای طبیعتاً به فراموشی سپرده شده و کنار گذاشته می شوند. افرادی که مثل من سعی دارند بی حاشیه کار کنند و در نتیجه ارتباطات کمی با این باندها دارند و در این بازی ها قرار نمی گیرند کم کاری به سراغشان می آید.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «تولدی دیگر» اظهار داشت: در گذشته سیاست بهتری در تلویزیون وجود داشت و آن این بود که تهیه کننده ها وقتی برای ساخت یک اثر دست به کار می شدند از طرف تلویزیون ملزم به این مسئله بودند که از بین 4 بازیگری که تلویزیون در نقش مورد نظر انتخاب کرده یک بازیگر را در نظر گرفته و با آن همکاری کنند اما متأسفانه این سیاست در حال حاضر کنار گذاشته شده است.

حمیدی در ادامه این بحث خاطرنشان کرد: از نظر من دلیل اصلی کنار گذاشتن این سیاست این است که دیگر تلویزیون از تهیه کننده ها حمایت نمی کند و تهیه کننده ها خودشان مجبور به فراهم کردن بودجه لازم برای ساخت اثرشان هستند که در نتیجه در انتخاب نقش ها نیز آزادانه عمل می کنند و از هر کس که خودشان ترجیح می دهند دعوت به همکاری می کنند.

گفتنی است زهره حمیدی در مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی متعددی از جمله مجموعه های تلویزیونی «شوق پرواز»، «موج و صخره» و «دردسر والدین» و فیلم های سینمایی «کلاهی برای باران»، «تکیه بر باد» و «شب های تهران» ایفای نقش کرده است.
برچسب ها: زهره حمیدی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار