يکشنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۲  |  Sunday, 25 February 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۱۱۷۱
تاریخ انتشار : ۳۷ : ۱۴ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه عنوان شد؛
دیباچه: زهره حمیدی گفت ترجیح می دهد گزیده کار باشد و  نقش هایی را ایفا کند که حرفی برای گفتن داشته باشند.

IMAGE634884009555855003

زهره حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: پس از مدتی این روزها چند پیشنهاد برای بازی در چند اثر به من داده شده که در حال حاضر مشغول بررسی این پیشنهادات هستم که در آینده در یکی از این آثار حاضر شوم.

حمیدی خاطرنشان کرد: دلیل اینکه این روزها کمتر در سینما و تلویزیون بودم نبود پیشنهادات خوب بود چرا که سعی دارم گزیده کار باشم و ترجیح می دهم نقش های معمولی را بازی نکنم، سعی من بر این است که نقش هایی را ایفا کنم که حرفی برای گفتن داشته باشند.

وی در ادامه این بحث اظهار داشت: به عنوان مثال قبلاً پیشنهادی برای بازی به من داده شد که وقتی با نقشم آشنایی پیدا کردم متوجه شدم که تنها در 7 یا 8 سکانس حضور دارم و ترجیح دادم که بازی در این نقش را کنار بگذارم. در گذشته این اشتباه را مرتکب شدم و در مجموعه «پشت بام تهران» در نقشی بسیار کوتاه ظاهر شدم، از این بابت پشیمانم چرا که فیلمنامه را نخوانده بودم و پس از حضور در این پروژه متوجه این مسئله شدم. حتی برخی از نزدیکانم نیز درباره دلیل حضورم در این سریال از من سؤال می پرسیدند و اعتقاد داشتند که بودن یا نبودن من در این سریال نقشی نداشت. به همین دلیل برای انتخاب نقش هایم توجه بیشتری به خرج می دهم.

این بازیگر افزود: مثل همه جای دنیا باندهایی در تلویزیون ما وجود دارد که فقط یک سری از افراد در آن حمایت می شوند و عده ای طبیعتاً به فراموشی سپرده شده و کنار گذاشته می شوند. افرادی که مثل من سعی دارند بی حاشیه کار کنند و در نتیجه ارتباطات کمی با این باندها دارند و در این بازی ها قرار نمی گیرند کم کاری به سراغشان می آید.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «تولدی دیگر» اظهار داشت: در گذشته سیاست بهتری در تلویزیون وجود داشت و آن این بود که تهیه کننده ها وقتی برای ساخت یک اثر دست به کار می شدند از طرف تلویزیون ملزم به این مسئله بودند که از بین 4 بازیگری که تلویزیون در نقش مورد نظر انتخاب کرده یک بازیگر را در نظر گرفته و با آن همکاری کنند اما متأسفانه این سیاست در حال حاضر کنار گذاشته شده است.

حمیدی در ادامه این بحث خاطرنشان کرد: از نظر من دلیل اصلی کنار گذاشتن این سیاست این است که دیگر تلویزیون از تهیه کننده ها حمایت نمی کند و تهیه کننده ها خودشان مجبور به فراهم کردن بودجه لازم برای ساخت اثرشان هستند که در نتیجه در انتخاب نقش ها نیز آزادانه عمل می کنند و از هر کس که خودشان ترجیح می دهند دعوت به همکاری می کنند.

گفتنی است زهره حمیدی در مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی متعددی از جمله مجموعه های تلویزیونی «شوق پرواز»، «موج و صخره» و «دردسر والدین» و فیلم های سینمایی «کلاهی برای باران»، «تکیه بر باد» و «شب های تهران» ایفای نقش کرده است.
برچسب ها: زهره حمیدی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو ویدئویی ویژه برنامه مدیا با تینو صالحی بازیگر نقش شهید احمد کاظمی در فیلم احمد

بدلیل فشار کار فیزیکی زیاد،  پارگی همسترینگ  گریبان گیرم شد / وقتی به دفاتر سینمایی مراجعه می کردم و می فهمیدند که تئاتری هستم، نقشی به من نمی‌دادند!

۱۶:۵۸  -  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با امین میری بازیگر سینما

"نپتون" ترسیم گر موضوع انسانیت است/ دوست دارم گریمی متفاوت داشته باشم که شناخته نشوم!

۱۸:۱۱  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
ملی‌پوش دوچرخه سواری ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

لیاقت این را دارم که در المپیک رکاب بزنم/ باشگاه از من حمایت میکند ولی نه برای المپیک!

۱۴:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
صحبت‌های متفاوت آزیتا حاجیان درباره جدایی از محمدرضا شریفی نیا در گفتگو با «مدیا»

۲۰ سال زندگی خیلی خوبی داشتیم / طلاق یک زمانی برا ما تابو وحشتناکی بود!

۱۹:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
سکوت « اسکندر کوتی»  گزارشگر قدیمی فوتبال در گفتگو با ویژه برنامه ویدئویی « مدیا » شکست

تلویزیون پولم را به موقع پرداخت نمیکرد و به این خاطر از سال ۸۵ قطع همکاری کردم / هنوز توان گزارشگری دارم / « عادل»، نیروی مستعدی برای صدا وسیما بود

۱۸:۵۰  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو ویدئویی ویژه برنامه « مدیا » با بهروز شعیبی

کارگردانی در زمان حاضر اولویت بیشتری برایم پیدا کرده تا بازیگری / قطعا من از سفارش پرهیز نمی‌کنم!

۰۹:۳۰  -  ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
گفتگو ویدئویی ویژه برنامه مدیا با کارگردان پیشکسوت کشورمان و فیلم بهشت تبهکاران

صحبتهای انتقادی مسعود جعفری جوزانی در خصوص شرایط پیچیده و عجیب ساخت فیلم در ایران !

۱۹:۰۰  -  ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار