پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰  |  Thursday, 28 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۹۸۹۲
تاریخ انتشار : ۴۱ : ۱۱ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه:عذرا وکیلی گفت: مخاطبان برنامه رادیویی «سلام کوچولو» باید منتظر تغییراتی در ساختار این برنامه باشند.

عذرا وکیلی گوینده، تهیه کننده و کارگردان رادیو در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: اجرای برنامه رادیویی «سلام کوچولو» را بر عهده دارم که همچنان از شنبه تا چهارشنبه در ساعت 9:45 دقیقه از رادیو ایران پخش می شود.

IMG11090330

وکیلی خاطرنشان کرد: با توجه به این مسئله که بچه‌های گوینده سنشان بیشتر شده و بزرگتر شده اند بچه های جدیدی را برای گویندگی انتخاب کرده ایم که در حال آموزش آنها هستیم و برای استفاده از گویندگان کودک در این برنامه، برنامه های جدیدی داریم.

این گوینده رادیو در ادامه افزود: با توجه به اینکه برای اجرای این برنامه از کودکان استفاده می کنیم و کودکان به مرور سنشان بیشتر می‌شود مجبوریم مدام از گوینده‌های جدید استفاده کنیم و مدام در حال آموزش دادن کودکان جدید هستیم که کار بسیار سختی است.

وی در ادامه این بحث اظهار داشت: با توجه به اینکه از کودکان در اجرای این برنامه استفاده می کنیم باید توجه داشته باشیم که در آموزش دادن کودکان از خسته شدن آن ها جلوگیری کنیم و به محض اینکه کودکان برای کار وارد استودیو می شوند ضبط را بلافاصله آغاز کرده و پس از اتمام کار بلافاصله از گویندگان کودک دیگر استفاده می‌کنیم تا برای آنها کار باعث خستگی نشود.

وکیلی افزود: با توجه به اینکه نیروهای تازه ای به این برنامه می آیند شکل و شمایل برنامه تغییر خواهد کرد و تنوع هایی در بازی، قصه گویی و اجرا به وجود می آید که مخاطبان با توجه به این مسائل باید منتظر تغییراتی در کلیت برنامه «سلام کوچولو» باشند.

این تهیه کننده در ادامه از دیگر فعالیت های خود گفت و اظهار داشت: برنامه هایی که در شهرستان ها در رابطه با کودک، نوجوان و جوان برگزار می شوند به تهران آمده و ما این برنامه ها را ارزیابی می کنیم، راهنمایی های لازم را انجام می دهیم و از طرف سازمان آموزش های لازم را به برگزارکنندگان این برنامه ها انجام می دهیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
روایتی از به کاربردن واژه ای سنگین علیه فیلم مسعود کیمیایی توسط منتقد سرشناس + فیلم

« مسعود فراستی » در شبکه دو آفتابی می شود؟!

۱۶:۳۹  -  ۰۵ آبان ۱۴۰۰
به بهانه پخش قطعه ای جذاب از منوچهر نوذری، منوچهر آذری و مهدی کاشانیان

مدیران سازمان صدا و سیما ،شادی و نشاط را در برنامه های تلویزیونی و رادیویی اولویت اول قرار دهند!

۱۵:۳۸  -  ۰۱ آبان ۱۴۰۰
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار