چهارشنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۱  |  Wednesday, 28 September 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۸۸۶۵
تاریخ انتشار : ۱۳ : ۱۴ - ۳۰ تير ۱۳۹۵
دیباچه: مهرداد شهسوارزاده از همکاری خود با عوامل مجموعه تلویزیونی «چرخ و فلک» به کارگردانی عزیزاله حمیدنژاد خبر داد.مهرداد شهسوارزاده، خواننده با اعلام این خبر به دیباچه گفت: همکاری با این مجموعه که عزیزالله حمیدنژاد کارگردان آن است و موسیقی آن را ستار اورکی ساخته است، پر از تجربه های تازه است و شکلی کاملامتفاوت دارد.

وی با تاکید بر این‌که بعداز مدت‌ها دوری از تلویزیون این بار به شکلی متفاوت از تیتراژخوانی‌های معمول ظاهر شده است، گفت: تیتراژ شروع این سریال را بعداز چند سال فاصله از این رسانه، با موسیقی ستار اورکی وبه شکل آوازی خوانده‌ام که تجربه جدیدی در حوزه کاری‌ام است. تیتراژ پایانی «چرخ و فلک» را نیز سالار عقیلی با آهنگسازی همین آهنگساز اجرا کرده است.

دیباچه - شهسوارزاده و عقیلی

خواننده قطعه «دریا» ادامه داد: همکاری با ستار اورکی، تجربه خوبی برایم رقم زده است. موسقی متن آن را نیز ایشان ساخته است . این مجموعه 28 قسمتی  هر شب ساعت 22 به مدت 50 دقیقه از شبکه یک پخش می‌شود. موسيقي متن اپيزودهای مربوط به عزيزالله حميد نژاد و تيتراژ را ستار اوركی انجام داده است.  سریال اپيزوديك چرخ فلك به كارگردانی مشترك بهرام عظيم پور، عزيزالله حميد نژاد و احسان عبدی‌پور است و بخشی از ساخت موسیقی متن اپیزودهای مربوط به عظیم پور و عبدی پور را نیز پیمان خازنی به عهده داشته است.

مهرداد شهسوارزاده در دهه هشتاد خواننده سريال‌های تلويزيونی «كتابفروشی هد هد»، « گل بارون زده»،« خاكستر وباد» تیتراژ پایانی مشترکا با ناصر عبدالهی و همین طور تیتراژ صبحگاهی «صبح به خیر تهران» را در کارنامه هنری خود دارد.

 

دانلود


 

تصاویر پشت صحنه ضبط

تیزر+مهرداد شهسوارزاده

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در گفت و گو دیباچه با "سید محمدرضا خوشرو "مدیر شبکه نسیم مطرح شد

شبکه نسیم بزودی پربار می‌شود / «خندوانه» تا پایان سال ۱۴۰۱ به روی آنتن نمی‌رود / « دورهمی و کتاب باز » هرگز تعطیل نمی شوند

۱۶:۳۶  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۱
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیباچه:

اخلاق حرفه‌ای در سینما از اهمیت زیادی برخوردار است/ سیمرغ‌ها در جشنواره‌ها باید معنای واقعی پیدا کند

۱۶:۲۸  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
گزارش تصویری دیباچه

شاهکار بچه‌های معلول و ناشنوا در تئاتر شهرزاد

۱۱:۲۶  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۱
گفتگو دیباچه با داریوش مؤدبیان

تئاتر تلویزیونی حیثیت تولید تلویزیونی است / من همیشه خود را یک پژوهشگر می‌دانم

۱۷:۰۷  -  ۲۰ شهريور ۱۴۰۱
«دیباچه» در گزارشی بررسی کرد؛

چرا « یاغی » را اثری فاخر و باورپذیر برای معرفی کُشتی نمی‌دانیم؟

۱۷:۲۵  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱