سه‌شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰  |  Tuesday, 26 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۸۲۱۰
تاریخ انتشار : ۵۶ : ۱۲ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
دیباچه: مرجانه گلچین با تمجید از نمایش «یادم تو را فراموش» به کارگرانی ژاله صامتی گفت:زمانی‌ که اثری خوب را در فضایی صمیمی می‌بینید، انرژی می‌گیرید. من این انرژی را مدیون اثر بسیار خوب ژاله صامتی هستم.من همواره مخاطبان را به تماشای تئاتر دعوت می‌کنم، چه برسد به اینکه این نمایش، کار خوبی هم باشد.

به گزاش خبرنگار دیباچه مرجانه گلچین بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. او بازیگری در حوزه تئاتر را با نمایشی به نام «کردکان» در سال 1360 آغاز کرد اما این مدتی است که روی صحنه تئاتر نرفته است اما همچنان این حوزه را به‌صورت جدی پیگیری می‌کند و نمایش‌ها را می‌بیند. پس از اجرای نمایش «یادم تو را فراموش» با گپ و گفتی داشته‌ایم.

دیباچه-مرجانه گلچین

خانم گلچین نظر شما درمورد نمایش «یادم تو را فراموش» به کارگردانی ژاله صامتی، چیست؟

از سال‌ها قبل ژاله صامتی را می‌شناسم، بسیار او را دوست دارم و همواره کارهای او را دنبال کرده‌ام. معتقدم ژاله صامتی کار خود را بلد است. در این نمایش نیز شرایط متفاوت نبود، از نمایش «یادم تو را فراموش» بسیار خوشم آمد که البته انتظاری کمتر از این از ژاله صامتی نداشتم و این نمایش نیز بسیار خوب بود. به دوستان عزیز و مخاطبان دیباچه پیشنهاد می‌کنم حتما این نمایش را ببینند.

الان ساعت 11 شب است و شما بسیار پرانرژی به نظر می‌آیید!

زمانی‌ که اثری خوب را در فضایی صمیمی می‌بینید، انرژی می‌گیرید. من این انرژی را مدیون اثر بسیار خوب ژاله صامتی هستم. من همواره مخاطبان را به تماشای تئاتر دعوت می‌کنم، چه برسد به اینکه این نمایش، کار خوبی هم باشد؛ حضور افراد نام‌آشنا و مطرح نیز مزید بر علت می‌شود. در کنار تمام این مسائل، از فضای صمیمی و دوست داشتنی «یادم تو را فراموش» نیز نمی‌توان غافل شد.

به مخاطبانمان درمورد برنامه‌های جدید خود بگویید.

پیشنادهایی دارم اما هنوز به صورت قطعی درباره آنها تصمیم نگرفته‌ام؛ وقتی قطعی‌تر شد به مخاطبان دیباچه می‌گویم. فقط همین‌قدر بگویم که باز هم در تلویزیون حضور خواهم داشت.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با « رضا توکلی » و یک ادعای جالب توسط این بازیگر

سینما وارد شبکه نمایش خانگی می شود و به تدریج دیگر سینمایی به معنای گذشته نخواهیم داشت!

۱۶:۰۸  -  ۰۳ آبان ۱۴۰۰
به بهانه پخش قطعه ای جذاب از منوچهر نوذری، منوچهر آذری و مهدی کاشانیان

مدیران سازمان صدا و سیما ،شادی و نشاط را در برنامه های تلویزیونی و رادیویی اولویت اول قرار دهند!

۱۵:۳۸  -  ۰۱ آبان ۱۴۰۰
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها