سه‌شنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۱  |  Tuesday, 24 May 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۷۶۹۸
تاریخ انتشار : ۰۰ : ۱۶ - ۲۶ تير ۱۳۹۵
دیباچه:رضا رویگری گفت: مسئولان در این دوران که روزهای کسالت و بیماری را سپری می‌کنم حالی از من نپرسیدند و سراغی از من نگرفتند.

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: این روزها حالم بهتر از گذشته است و مشکلی که دارم به دستم مربوط می شود که وضعیت پا و دیگر قسمت های بدنم بهتر از گذشته است. امیدوارم در آینده حالم بهتر شود و بتوانم به راحتی جلوی دوربین قرار گیرم.

رویگری خاطرنشان کرد: اینکه مسئولان بخواهند از حال یک هنرمند که در بستر بیماری است جویا شوند به خودشان برمی گردد. اگر آن هنرمند برایشان مهم باشد حتماً از او خبری گرفته و جویای حالش می شوند و من با این حال هیچ توقعی از هیچ مسئولی ندارم که بخواهند کاری برای من انجام داده و یا حالی از من بپرسند.

دیباچه - رضا رویگری


این بازیگر تصریح کرد: اگر قرار بود برای من کاری انجام شود حتماً تا امروز انجام شده بود ولی مسئولان حتی حالم را نپرسیدند و در این وضعیت سراغی از من نگرفتند.

بازیگر فیلم سینمایی «بوتیک» در ادامه افزود: حدود 4 یا 5 تله فیلم بازی کرده‌ام که هیچ میل و رغبتی به حضور در آنها نداشتم و به همین دلیل عنوان و قصه هیچ یک از این فیلم ها را به خاطر ندارم. آخرین باری که مقابل دوربین قرار گرفتم به حدود دو ماه پیش در شهر شیراز برمی گردد.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت فیلمسازی در حال حاضر بسیار وخیم است و نبود بودجه در سازمان و حتی در بخش خصوصی باعث شده تولیدات کم شده و شاهد افت کیفیت در آثار اخیر باشیم. بسیاری از بازیگران و هنرمندان سینما و تلویزیون این روزها بیکار هستند. من هنوز دستمزد بسیاری از آثاری را که در گذشته در آنها ایفای نقش کردم هنوز دریافت نکردم و از افراد بسیاری طلبکار هستم که متأسفانه خبری از پرداخت دستمزد من نیست.

رویگری در پایان اظهار داشت: کم کاری من در این روزها به نبود پیشنهاد برای بازی برنمی گردد و دلیل اصلی این کم کاری به بیماری و کسالتی که دارم برمی گردد چرا که این مشکل باعث شده نتوانم به راحتی جلوی دوربین قرار گیرم.

گفتنی است رضا رویگری در فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی بسیاری از جمله فیلم‌های سینمایی «اخراجی‌ها 3»، «مسافر ری»، «شب بیست و نهم» و «اجاره نشین‌ها» و مجموعه های تلویزیونی «مدینه»، «مختارنامه»، «سالهای مشروطه» و «به کجا چنین شتابان» ایفای نقش کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با "علی توکل نیا " کارگردان فیلم سینمایی "چندمیگیری گریه کنی۲"

اعتقادی به انتقال پیام به واسطه ساخت آثار نمایشی ندارم / " چند میگیری گریه کنی ۲" کمدی‌تر و شیرین‌تر از فصل اول آن است!

۱۳:۱۹  -  ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
احمد کاوری کارگردان و بازیگر تلویزیون در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

محسن برمهانی، انتخاب شایسته‌ای برای سمت معاونت سیما است / امیدوارم بحران مخاطب رسانه ملی برطرف شود

۱۳:۳۷  -  ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو دیباچه با « مجتبی فلاحی » بازیگر سریال «حکم رشد»

« حکم رشد » بیشترین بازدید را در « تلوبیون» داشته ، این نشان‌ از قصه جذاب و بازی قابل قبول نقش آفرینان دارد!

۱۳:۵۶  -  ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
حجت الاسلام شهاب مرادی در گفت و گو اختصاصی با دیباچه مطرح کرد

استاد " فاطمی نیا "نسخه دوم کسی نبود

۱۲:۰۱  -  ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو اختصاصی «دیباچه» با "سعید عمرانی" معاون قضایی دادستان کل کشور

هرموضوعی که عفت عمومی را جریحه دار کند، دادستان با قاطعیت وبدون شکایت شکات به آن ورود خواهد کرد

۱۵:۴۶  -  ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها