چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۴۳۶۷
تاریخ انتشار : ۱۳ : ۱۱ - ۱۲ تير ۱۳۹۵
آیا انتقادها به خانه موسیقی چهار سال دیگر هم ادامه خواهد داشت؟
دیباچه:با توجه به نتایج انتخابات کانون خوانندگان سنتی که حمیدرضا نوربخش به ریاست آن رسید، شنیده می‌شود قرار است حمیدرضا نوربخش برای چهار سال دیگر هم سکان مدیرعاملی خانه موسیقی را در دست بگیرد.به گزارش خبرنگار موسیقی دیباچه؛ آخرین شنیده‌ها از خانه موسیقی ایران حاکی از این است که حمیدرضا نوربخش به عنوان مدیر عامل چهار سال آینده خانه موسیقی انتخاب خواهد شد.

انتخابات هیات مدیره اصلی خانه موسیقی، طی روزهای آینده برگزار خواهد شد و تکلیف هیات مدیره جدید و مدیر عامل این نهاد تحت پوشش وزارت ارشاد، مشخص خواهد شد.

از فروردین ماه امسال انتخابات کانون های دهگانه خانه موسیقی برگزار شد و با تحریم انتخابات از سوی منتقدین که برای اولین بار بیش از هفتصد امضا علیه عملکرد این نهاد جمع آوری کردند، همان ترکیب قبلی هیات مدیره کانون‌ها حفظ شد و مسئولان این نهاد برای چهار سال دیگر ماندگار شدند.

 

دیباچه-حمیدرضا نوربخش

گفتنی است خانه موسیقی ایران به ریاست حمیدرضا نوربخش در انتخابات ریاست‌جمهوری 92، با انتشار بیانیه رسمی، از محمدباقر قالیباف شهردار تهران حمایت کرد.

شکایت از ساسان فاطمی و پیروز ارجمند

پیش از عید خانه موسیقی از ساسان فاطمی، منتقد و پژوهشگر و یکی از منتقدان اصلی سیاست‌های خانه موسیقی شکایت کرد اما این شکایت با واکنش گسترده اهالی موسیقی مواجه شد و حتی حسین علیزاده هم به علت این شکایت از شورای عالی خانه موسیقی استعفا کرد. به دلیل همه این واکنش‌ها و پس از پادرمیانی بزرگان موسیقی خانه موسیقی شکایت خود از ساسان فاطمی را پس گرفت اما بلافاصله پیروز ارجمند اعلام کرد که خانه موسیقی از وی شکایت کرده است.

بنا بر شنیده‌ها خانه موسیقی همچنان پیگیر این شکایت است و ماجرای خانه موسیقی و ارجمند همچنان ادامه دارد.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار