شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰  |  Saturday, 23 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۳۸۶۴
تاریخ انتشار : ۰۲ : ۱۶ - ۰۸ تير ۱۳۹۵
کنسرت‌های موسیقی بعد از ماه مبارک رمضان در تالارهای وحدت، رودکی و آزادی از سر گرفته می‌شوند
دیباچه: کنسرت‌های علیرضا قربانی، کریستف رضاعی، کیخسرو پورناظری، علیرضا مشایخی، مازیار یونسی و... بعد از ماه رمضان و در تیرماه روی صحنه می‌روند.به گزارش خبرنگار موسیقی دیباچه، قرار است در تیرماه و بعد از پایان ماه مبارک رمضان برگزاری دور جدید کنسرت‎های موسیقی از سر گرفته شوند و سبک‌های مختلف موسیقی در تیرماه مهمان سالن‌های مختلف کنسرت در تهران خواهند بود.

 

قربانی، رضاعی، سراج و پورناظری در وحدت

تالار وحدت در تیرماه و روزهای بعد از ماه رمضان ابتدا به استقبال کنسرت گروه حسنخانی به سرپرستی فرهاد طوطیان در روزهای شانزدهم و هفدهم تیرماه در ساعت 21:30 می‌رود. دومین کنسرت در تالار وحدت مربوط است به گروه آهنگ اشتیاق به خوانندگی علیرضا قربانی که از 18 تا 20 تیرماه در ساعت 21:30 روی صحنه می‌رود.

همچنین علاقه‌مندان به موسیقی متفاوت کریستف رضاعی، می‌توانند بلیت این کنسرت را برای روز 22 تیرماه تهیه کنند و و در ساعت 21:30 به تماشای این اجرا بنشینند.

کنسرت سنتی «مهر» به سرپرستی ناصر ایزدی 23 و 24 تیر و کنسرت گروه سور به خوانندگی حسام‌الدین سراج 25 و 26 تیرماه ساعت 21:30 در تالار وحدت برگزار می‌شود.

اما ارکستر سمفونیک تهران هم در تاریخ 26 تیرماه در ساعت 18 با رهبری مهمان الوین الیو، روی صحنه تالار وحدت می‌رود تا بعد از دو ماه این ارکستر هم برنامه‌ای داشته باشد. روز 27 تیرماه تالار وحدت میزبان مراسم اختتامیه فستیوال موسیقی نواحی «آینه‌دار» خواهد و در ادامه دو کنسرت «همنوازان سایه مهر» به سرپرستی محمد امین اکبرپور 28 و 29 تیرماه و گروه «شمس» به سرپرستی کیخسرو پورناظری 30 تا 31 تیرماه در این تالار برگزار می‌شود تا پورناظری حسن ختام کنسرت‌های تیرماه تالار وحدت باشد.

دیباچه - تالار وحدت

یونسی، مشایخی، آینه‌دار و مشتاق در رودکی

در تالار رودکی هم ابتدا ارکستر آیسو به سرپرستی مازیار یونسی 17 و 18 تیرماه در ساعت 21 روی صحنه می‌رود و پس از آن ارکستر موسیقی تهران به سرپرستی علیرضا مشایخی، موسیقی مدرن خودش را روز 23 تیرماه در ساعت 21 روی سن تالار رودکی می‌برد و تالار رودکی از روز 24 تیرماه به استقبال برنامه‌های وزین فستیوال موسیقی نواحی آینه دار می‌رود و و تا روز 26 تیرماه همه ساعت‌های اجرای این تالار در اختیار این فستیوال قرار می‌گیرد.

این تالار از 26 تا 31 تیرماه برنامه‌ای ندارد و روز 31 تیرماه کنسرت سنتی گروه مشتاق به سرپرستی خسرو عامری‌فر در رودکی اجرا می‌شود.

برج آزادی با گرشا و ماهان میر عرب

برج آزادی هم برنامه‌ کنسرت‌های راک و تلفیقی خود را بعد از ماه رمضان ادامه می‌دهد و در روز 25 تیرماه در دو سانس 19 و 21 میزبان گروه موسیقی گرشا به سرپرستی گرشا رضایی خواهد بود و همچنین در روز 31 تیر باز هم در دو سانس 19 و 21 کنسرت گروه موسیقی ماهان میرعرب در برج آزادی اجرا می‌شود.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها