سه‌شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۹  |  Tuesday, 26 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۹۷۸۰
تاریخ انتشار : ۴۴ : ۰۷ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۵
نمایش "من خیال تو نیستم" به نویسندگی و کارگردانی حمید شریف زاده، از  4 خرداد اجراهای خود را در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایران شهر آغاز کرده است.دیباچه:

نمایش "من خیال تو نیستم" به نویسندگی و کارگردانی حمید شریف زاده، از  4 خرداد اجراهای خود را در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایران شهر آغاز کرده است.

به گزارش دیباچه به نقل از روابط عمومی گروه، فاطمه گودرزی که شب گذشته از مهمانان این نمایش بود درباره نمایش "من خیال تو نیستم" اعلام کرد: این اثر درباره ایام جنگ و از خودگذشتگی آدم ها در جبهه است، به هر حال بعد از گذشت این همه سال خاطرات آن دوران برای من تداعی شد و به جرات می گویم، که کاری با محوریت دفاع مقدس به این زیبایی ندیده بودم و در واقع انتظار چنین اجرای قوی را نداشتم. در بعد کارگردانی و میزانسن بسیار خوب پرداخت شده بود. بازیگران بنامی همچون آقای ریسی و خانم بختیاری در کنار بازیگران گمنامی که من نمی شناختم بازی های بسیار خوب و گرمی را ارائه دادند. با امید به این که با حضور مخاطبان اجرا های با شکوه تری را در پیش داشته باشند.

دیباچه-من خیال تو نیستم

نمایش "من خیال تو نیستم" به نویسندگی و کارگردانی حمید شریف زاده همه روزه بجز شنبه ها، ساعت 19:15 در سالن استاد ناظرزاده مجموعه ایران شهر به روی صحنه می رود.

در این اجرا بازیگرانی همچون: نیما رییسی، بهاران بنی احمدی، کیمیا ملایی، مهدی فریضه و رویا بختیاری ایفای نقش می کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹