يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹  |  Sunday, 28 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۷۳۲۲
تاریخ انتشار : ۵۹ : ۱۱ - ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۵
تهیه‌کننده مجموعه «آب» بیان کرد که به دلیل تقاضا از سوی شبکه نمایش خانگی، احتمال دارد این سریال برای تلویزیون ساخته نشود.
 دیباچه :محمود فلاح تهیه کننده آثار تصویری که آخرین بار با مجموعه «مختارنامه» در تلویزیون حضور داشت درباره تازه ترین فعالیت های خود گفت: به تازگی با کیومرث پوراحمد همکاری جدیدی را آغاز خواهیم کرد که به حمایت نهادهای دولتی وابسته به موضوع آب ساخته می شود و «آب» نام دارد.

وی افزود: این مجموعه هم اکنون توسط پوراحمد در حال نگارش است و تا ۳ ماه دیگر به پایان می رسد اما ما زودتر از آن مقدمات پیش تولید را آغاز خواهیم کرد. با توجه به شرایط مالی تلویزیون بعید می دانم این مجموعه روی آنتن رسانه ملی برود و  با توجه به تقاضای موجود، حامیان مالی این سریال هم خودشان شبکه نمایش خانگی را ترجیح می دهند.

دیباچه - کیومرث پور احمد

فلاح با اشاره به اینکه قصد دارد به یکی از مهمترین مسائل زیست محیطی بپردازد، بیان کرد: سریال «آب» به مشکلاتی که برای این نعمت الهی ایجاد شده می پردازد و بیان می کند که بحران های موجود مربوط به امروز یا دوره حکومت قبلی نیست بلکه از زمان قاجار این مسائل وجود داشته است و مسیری که تا امروز طی کرده در قالب یک درام و قصه اجتماعی به تصویر می کشیم.

این تهیه کننده در پایان عنوان کرد: خوشبختانه در این زمینه منابع اطلاعاتی کاملی موجود است و کیومرث پوراحمد همزمان با تحقیق و جمع آوری اطلاعات قدم به قذم فیلمنامه را هم کامل می کند تا بتوانیم در بهترین فرصت وارد مرحله پیش تولید شویم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹