شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۵۲۷
تاریخ انتشار : ۵۸ : ۱۰ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۴
سیاوش صفاریان‌پور اعلام کرد که با ویژه‌برنامه نوروز شبکه 4 سیما با نام «دلشدگان» به استقبال بهار می‌رود.

دیباچه:

ویژه‌ برنامه نوروز شبکه چهار با اجرای گروه مجریان این شبکه شامل سیاوش صفاریان‌پور، ندا سپانلو، مهسا ملک‌مرزبان، علیرضا شجاع‌نوری و منصور ضابطیان از ساعت هفت صبح به مدت چهار ساعت راهی آنتن می‌شود.

صفاریان‌پور گفت: امسال به استقبال بیستمین سالگرد شبکه چهار می‌رویم، بنابراین بهار 95 برای ما، بهار مهمی خواهد بود.

دیباچه-سیاوش صفاریان‌پور


او ادامه داد: با توجه به اینکه امسال بیستمین سالگرد از دست دادن زنده‌یاد علی حاتمی را به عنوان هنرمندی که در بالابردن سطح زیبایی‌شناسی مردم تاثیر زیادی داشته است را در پیش داریم، اسم ویژه‌برنامه را «دلشدگان» گذاشتیم؛ در همین راستا بخشی از این برنامه ادای احترام به سینما و تلویزیون علی حاتمی است.

پرداختن به موضوعاتی چون آیین نوروز، موسیقی‌های بهاری وبازخوانی برخی از آثار زنده‌یاد محمد نوری توسط علی تفرشی از دیگر بخش‌های ویژ‌برنامه نوروزی شبکه چهار سیما است. همچنین سالار عقیلی، فرهاد آییش و مهتاب کرامتی از جمله مهمانان جشن نوروزی شبه چهار هستند.

مجری برنامه «چرخ» در بخش دیگری از سخنانش مهمترین اتفاق برای تلویزیون در سال 94را انقلاب برنامه‌سازی در شبکه چهار دانست و گفت: در کنار همه اتفاقات کوچک و بزرگ تلویزیون در سال 94، از نظر من مهمترین اتفاق این بود که امسال شاهد بهار رنگ‌های تازه در شبکه چهار بودیم و انگار بار دیگر این شبکه زنده شد.

او برنامه‌های چون «صد برگ»، «چرخ»، «هنرنامه»، «نقد فیلم»، «نقد شعر»، «نقدکتاب» و ... را از جمله برنامه‌هایی دانست که باعث نو شدن شبکه چهار شده‌اند و بیان کرد: مدت‌ها بود که شبکه دچار روزمرکی و یکنواختی شده بود ولی امسال یکباره شاهد انقلاب برنامه‌سازی در این شبکه بودیم.

صفاریان‌پور با بیان اینکه خبرهای خوشی از تلویزیون به گوش می‌رسد، یادآور شد: خبرهای خوشی مثل این نگاه جدیدی که برای ادغام شبکه‌های نزدیک به هم وجود دارد؛ به سال گذشته مدیرت سازمان بیشتر به ساماندهی سیستم‌های اداری اختصاص داشته است که کار بسیار سخت و دشواری هم بود؛به همین خاطر فکر می‌کنم سال جدید، سال تازه شدن و انسجام برنامه‌سازی در تلویزیون باشد.

ایسنا نوشت: او در پاسخ به این پرسش که برای سال 95 چه درخواستی از رییس سازمان صداوسیما دارید؟ اظهار کرد: پیش‌تر از آنکه از رییس سازمان درخواستی داشته باشم، از متولیان سهم بودجه کشور خواهشمندم تا به بخش فرهنگ کشورمان پول بیشتری تزریق کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
«بهنام صبوحی»، موسیقی دان و ترانه سرای کودک در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

آهنگسازان ما از اینکه بگویند آهنگساز کودک هستند واهمه دارند | آخرین خبر‌ها از ساخت موسیقی پروژه " شهر گربه‌ها "

۱۰:۰۰  -  ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار