دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲  |  Monday, 25 September 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۲۶۶۸
تاریخ انتشار : ۵۷ : ۱۱ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۲
« باشو » به روزهای آخر در استقلال نزدیک میشود

همزمان با شکست استقلال در دربی 100 اخبار جدیدی درباره ستاره تکنیکی این تیم به گوش می رسد.

هیلدا سادات حسینی خواه : « مهدی قایدی » در دیدار با پرسپولیس حداقل دو موقعیت دیدنی ایجاد کرد و با تکنیک ناب خود هوداران استقلالی را به وجد آورد. او در روزهای ابتدایی بازگشت به استقلال چندان چنگی به دل نمی زد اما رفته رفته تبدیل به یکی از بهترین و گلزن ترین بازیکنان لیگ شد و اکنون هم محبوب ترین بازیکن آبی های پایتخت است.

قایدی در راه لیگ برتر پرتغال

او فصل پیش از آن را به سختی در شباب الاهلی پشت سر گذاشته بود و عملکرد چندان درخشانی نداشت تا این باشگاه اماراتی مجددا این بازیکن 25 ساله را به صورت قرضی به استقلال برگرداند. از آغاز نیم فصل دوم لیگ بیست و دوم باشگاه شباب الاهلی برای استقلال پیغام فرستاد که این بازیکن را مجددا می خواهد. با درخشش قایدی در ترکیب استقلال و البته تکنیک چشم نواز او باشگاه اماراتی برای برگرداندن او مصمم است. اکنون خبر می رسد که قایدی در روزهای پایانی لیگ دیگر بهتر از هر کسی می داند جدایی او حتمی است. به این ترتیب او آخرین روزهای خود را در استقلال پشت سر می گذارد. قایدی به دلیل کنایه بعد از دربی به داور مسابقه مبنی بر اینکه «داور بهترین بازیکن میدان بود» به کمیته انضباطی فدراسیون احضار خواهد شد. اما نکته بسیار مهم این است که او قرار نیست به الاهلی برگردد. خبرهای دیگری به گوش می رسد.

پیشنهادات پرتغالی برای مهدی

لیگ پرتغال در سال های اخیر تبدیل به لیگ جذابی برای بازیکنان ایرانی شده است. سرآمد این بازیکنان مهدی طارمی است که یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر پرتغال به شمار می رود. او که ستاره پورتو است اکنون مشتریان زیادی دارد. حالا همین لیگ پرتغال مشتری دیگر ستاره تکنیکی فوتبال ایران یعنی مهدی قایدی هم شده است. بر اساس آخرین اخبار قایدی در صورت جدایی از استقلال که بسیار هم نزدیک به نظر می رسد به جای شباب الاهلی راهی پرتغال خواهد داشت چرا که سه پیشنهاد دارد و آنطور که خبر می رسد یکی از این سه پیشنهاد تیم پورتو است. اگر چنین انتقالی عملی شود آنگاه او همبازی مهدی طارمی خواهد شد. حضور دو مهدی پرسپولیسی و استقلالی در لیگ برتر پرتغال برای هواداران ایرانی بسیار جالب خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با ناصر عطاپور، خواننده و سرپرست گروه موغام

«هفت شهر عشق» در تبریز به صحنه می‌رود

۱۴:۱۲  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با کارگردان جوانِ فیلم کوتاه «ژیان»

مسئولان سینمایی، موانع را از سر راه فیلمسازان جوان بردارند

۱۳:۴۹  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
در گفت و گو دیباچه با کارگردان مجموعه انیمیشن "دشت پرماجرا" مطرح شد

مخاطبان، تفاوت‌های قابل توجهی را در انیمیشن « دشت پرماجرا » مشاهده می کنند!

۱۷:۰۱  -  ۱۹ شهريور ۱۴۰۲
پژوهشگر فرهنگ عامه و موسیقی نواحی و آیینی در گفتگو با دیباچه:

ایرانیان در طول قرن‌ها یادگرفتند در سوگ یا سور به یاد خدا باشند/ پیشنهاد ثبت ملی مناقب خوانی به عنوان میراث موسیقی ایران

۱۵:۴۸  -  ۲۲ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با دبیر علمی مرحله استانی جشنواره شعردفاع مقدس و مقاومت ویژه تهران

جشنواره شعر دفاع مقدس و مقاومت بستر مناسبی برای شاعران حوزه ادبیات پایداری است

۱۵:۱۸  -  ۱۹ شهريور ۱۴۰۲
سرمربی سابق تیم ملی والیبال بانوان در گفتگو با دیباچه؛

دهمی آسیا نتیجه جوان گرایی است/ حضور ۷ تیم در لیگ امسال تاثیر منفی دارد

۱۵:۴۱  -  ۱۸ شهريور ۱۴۰۲