سه‌شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۹  |  Tuesday, 26 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۳۳۸
تاریخ انتشار : ۰۰ : ۱۲ - ۱۸ شهريور ۱۳۹۹

به گزارش دیباچه،یک زن اکراینی که اقدام به بازکردن درب اضطراری هواپیما و قدم زدن روی بال آن کرده بود از پرواز با هواپیما منع شد. این زن که هویتش اعلام نشده با بازکردن درب اضطراری یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ متعلق به شرکت هواپیمایی اکراین اینترنشنال ایرلاینز دست به این اقدام عجیب زده بود. این زن در توجیه این اقدام گفت که داخل هواپیما بسیار گرم بود و برای خنک شدن دست به این عمل زده است.

در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است این مادر جوان را در حالی که روی بال هواپیما نشسته است نشان می‌دهد. لحظاتی بعد یکی از پرسنل هواپیما از این زن خواست تا فورا به داخل کابین مسافران بازگردد. این اتفاق در فرودگاه بین المللی «بوریسپیل» در نزدیکی کیف، پایتخت اکراین رخ داد.

یکی از مسافران در این باره به سان گفت: «این هواپیما در فرودگاه فرود آمده بود و تقریبا تمامی مسافران آن پیاده شده بودند. این زن با بازکردن درب اضطراری اقدام به راه رفتن و نشستن روی بال هواپیما کرد. در این زمان دو فرزند این زن در داخل هواپیما حضور داشتند. آن‌ها در حالی که تعجب کرده بودند به من گفتند که این زن مادرشان است.»

بلافاصله خلبان ارشد هواپیما این موضوع را به امنیت هوانوردی، خدمات مرزبانی، پلیس فرودگاه و مرکز پزشکی مستقر در فرودگاه گزارش کرد. نام این زن به علت نقض قوانین امنیت پرواز و انجام رفتار خطرناک در لیست سیاه قرار گرفت.

تعداد بازدید : 0
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹