چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹  |  Wednesday, 28 October 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۹۳۰۳
تاریخ انتشار : ۳۷ : ۱۳ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۸
به گزارش دیباچه، امیر آقایی از جمله بازیگران صاحبت سبکی است که چهره جدی او همواره در پروژه های متعدد سینمایی یا تلویزیونی همراه با نقش آفرینی هایی بوده که توانسته دلهره را برالی مخاطب به همراه داشته باشد؛ چه درمقام یک خلافکار یا همسر غیرتی و یا حتی پلیس! هرچه هست امیر آقایی اینطور برایمان تعریف شده که همواره باید انتظار یک دلهره خاص از او باشیم؛ دلهره ای که در لابه لای آنها تضادهای جالبی به چشم می خورد مثل بغض های باورپذیر و منحصر بفردش که برای مخاطب جذاب است. 
در هر صورت آنچه مسلم است،امیرآقایی را باید متر و معیار خودش سنجید و نه چیز دیگر؛ تلاش او برای ایفای نقش های متفاوت با گریم های خاص نشان دهنده این است که خودش نیز خیلی تمایل ندارد در یک کاراکتر مدام تکرار شود و برای همین است که در کارنامه او می توان گلچینی از نقش های ریز و درشت رسیده را دستچین کرد.
« آقایی » در جدیدترین بازی خود در پروژه «گواهی امضا» به عنوان نقش اصلی ظاهر شده و گریمش چهره ای ژولیده را نشان می دهد که خبر از یک اثر اجتماعی دارد. 

نمایی متفاوت از ایفای نقش « امیرآقایی » در «گواهی امضا»

فیلمی به کارگردانی « شهرام اسدزاده » که   روایتی پیچیده‌ است از یک شبانه روز از زندگی فریبرز و محبوبه که تصادف دختر بچه پنج ساله‌شان (تینا) با اتومبیل گروه فاسدان، آن‌ها را سر راه زوج دیگری به نام‌های اشکان و ندا قرار می‌دهد. در میان این هیاهو و درگیری‌ها هر کس به فکر نجات زندگی خود از یک چند ضلعی تعقیب و گریز است تا گواهی برای تار و پود افکار خود بدست آورد...

منبع: دیباچه
برچسب ها: امیرآقایی ، دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده