سه‌شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲  |  Tuesday, 03 October 2023

دیباچه

کد خبر: ۴۷۲۶۵
تاریخ انتشار : ۴۴ : ۱۳ - ۱۰ شهريور ۱۳۹۶
در گفتگو با دیباچه مطرح شد
فیلم سینمایی «سه حرفی، هشت عمودی» ساخته وحید بیطرفان که سال گذشته در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر پذیرفته نشد قرار است در جشنواره های خارجی اکران می شود.

وحید بیطرفان نویسنده و کارگردان «سه حرفی، هشت عمودی» درباره وضعیت این فیلم به خبرنگار سینمایی دیباچه گفت: با اینکه برخی از شرکت ها پیشنهاد خرید فیلم را داشتند، اما تصمیم دارم آن را در جشنواره های خارجی اکران کنم.

بیطرفان افزود: زیرنویس فیلم به پایان رسیده و در حال رایزنی با جشنواره های مختلف هستیم تا پس از انجام مراحل موجود، تور فستیوالهای خارجی را آغاز کنیم.

کارگردان فیلم «سه حرفی، هشت عمودی» از اکران فیلمش در جشنواره های خارجی خبر داد

فیلم «سه حرفی هشت عمودی» که بنا به گفته کارگردان تجربه ای جدید در سینمای ایران محسوب می شود، اثری اجتماعی است که ساختاری غیر خطی دارد و به زندگی زوجی می پردازد که دچار طلاق عاطفی شده اند. در خلاصه این فیلم آمده است: پویان زمانی که استاد دانشگاه است قصد دارد جدولی فلسفی طراحی کند تا بتواند راه درست زندگی را به مردم بیاموزد و این در حالی است که زندگی خودش و همسرش بهار دچار بحران است.

کارگردان فیلم «سه حرفی، هشت عمودی» از اکران فیلمش در جشنواره های خارجی خبر داد

مهران هادی، نیلوفر پارسا، عرفان میدانلو، فاطیما درستکار، فاطمه جوان بختی، صفا صوفی سیاوش، حسام الدین آریان فر، پرستو خوش حساب و رضا بی طرفان از بازیگران این فیلم هستند و از دیگر عوامل آن می توان به پویان مقدم(مدیر فیلم برداری)، کیارش قوام زاده (طراح صحنه و لباس)، اشکان پورتاجی (مدیر صدابرداری)، فروغ غیاثوند(منشی صحنه) و وحید بیطرفان به عنوان تهیه کننده اشاره کرد.

کارگردان فیلم «سه حرفی، هشت عمودی» از اکران فیلمش در جشنواره های خارجی خبر داد

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار