شنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۰  |  Saturday, 29 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۴۶۴۰۷
تاریخ انتشار : ۰۱ : ۱۴ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۶
مجری برنامه گلخانه گفت: برنامه جریان چالشی است و مشکلات و آسیب های اجتماعی را بررسی می‌کند.

به گزارش دیباچه، شاهین جمشیدی مجری برنامه «جریان» در خصوص این برنامه گفت: برنامه جریان به تهیه کنندگی فرشاد شکیبی است که پیش از این برنامه شوک را روی آنتن داشت.

شاهین جمشیدی: «جریان» برنامه ای که قرار است جریان‌ساز باشد

وی افزود: این برنامه بسیار چالشی است و در حوزه فرهنگی و اجتماعی ورود قوی دارد. آسیب های اجتماعی را مطرح می کند و تفاوتی که با سایر برنامه ها دارد، این است که لحن صریح تری دارد.

مجری برنامه «گلخانه» عنوان کرد: برنامه جریان در کنار لحن صریح سعی کرده است٬ پیگیری هم داشته باشد. ما سوژه های مطرح شده را پیگیر هستیم.

وی افزود: این هفته برنامه سوم جریان روی آنتن رفت. ما دو هفته را به موضوع اعتیاد و کارتن خوابی اختصاص دادیم. در کنار حرف‌های تکراری و کلی برای اولین بار در تلویزیون صحبت هایی مطرح شد که مردم در این خصوص بیشتر مطلع شدند و راهکار خوبی ارائه شد. به همین خاطر تلویزیون از این طریق به رسالت خود عمل کرده است و جامعه آمادگی پذیرش این موضوعات را بیشتر خواهد داشت.

جمشیدی در خصوص اجرای این برنامه عنوان کرد: من برنامه های اجتماعی اجرا می کردم؛ البته سال 86 برنامه محرمانه که چالشی بود را اجرا داشتم اما صراحت برنامه جریان را دوست دارم و نگاه مدیران شبکه و سازمان صدا وسیما نسبت به این برنامه پشتوانه خوبی است.

وی در خصوص استقبال مخاطبان بیان کرد: در این سه برنامه بازخوردهای خوبی داشتیم. البته ما انتظار نداریم کل جامعه را تحت تاثیر قرار بدهیم. چراکه سومین قسمت از این برنامه پخش شده است اما جریان برنامه جریان سازی خواهد شد.

جمشیدی خاطرنشان کرد: ما از همه مدیران دعوت می کنیم در این برنامه حضور پیدا کنند و آسیب شناسی داشته باشیم. ما بحث، دعوا و چالش بیهوده نداریم بلکه می خواهیم مسئله را مطرح کنیم و به دنبال راه حل و راهکار بگردیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با رئیس حوزه هنری استان خوزستان

جذب هنرمندان خوزستانی در مناطق محروم،رایگان انجام می‌شود

۱۷:۲۳  -  ۰۳ بهمن ۱۴۰۰
همانطور که پیشتر در « دیباچه » خبر دادیم

« احسانی» از شبکه نسیم رفت !

۱۹:۲۱  -  ۰۴ بهمن ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با مجری « اعجوبه ها » و « سلام صبح بخیر »

‌نمی‌توانم روی پیشنهاد دیگری برای اجرا فکر کنم!

۱۰:۲۰  -  ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به دیباچه گفت

شرکت « نفــت » سالن پر ظرفیتش را برای اجرای کنــسرت موسـیقی به « ارشاد » اجاره نمی‌دهد / در سوسنگرد سالن‌ها را پس دادند!

۱۶:۳۱  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
تشکیل «کارگروه مشترک» بین سازمان سینمایی و سازمان صدا و سیما

«پیمان جبلی» برخلاف مدیران قبلی صدا و سیما، روی خوش به سینما نشان می‌دهد؟

۱۳:۰۵  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
پربازدیدها
پرطرفدار ترین ها