شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 20 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۵۹۳۹
تاریخ انتشار : ۵۵ : ۰۹ - ۲۲ تير ۱۳۹۶
مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما توضیحاتی را درباره سریال های در حال نگارش این شبکه اعلام کرد.

به گزارش دیباچه، غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما  درباره مجموعه های نمایشی این شبکه بیان کرد: ما قرار است در شبکه پنج سریال هایی با تعداد قسمت های بالا بسازیم و از این حیث ممکن است برای همه مناسبت ها سریال نداشته باشیم اما انرژی خود را در حوزه ساخت سریال هایی با قسمت های زیاد صرف می کنیم.

سریال های جدید شبکه پنج در راه است

«زندگی از نو»

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۶ پروژه فعال در شبکه وجود دارد، گفت: سریالی با نام «زندگی از نو» داریم که مهدی شفیعی تهیه کننده و سرپرست نویسندگان آن است.

«هیات مدیره» با یادی از «خانه سبز»

الماسی همچنین با اشاره به سریال «هیات مدیره» به تهیه کنندگی مهران رسام عنوان کرد: تاکنون حدود ۱۰ قسمت از فیلمنامه این سریال به نگارش درآمده است و هنوز در حال جمع بندی در انتخاب کارگردان هستند. این سریال کاری مفرح و آپارتمانی با فضایی نزدیک به «خانه سبز» است که البته تعداد خانواده های بیشتری درگیر هستند و قصه هم متفاوت است.

«گرانباری» در انتظار احسان عبدی پور

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج درباره سریال «گرانباری» که پیش از این قرار بود در این شبکه ساخته شود، گفت: احسان عبدی پور هم اکنون کارگردانی یک سریال را بر عهده دارد و ما منتظریم تا فعالیتش به پایان برسد و سر این سریال حاضر شود.

روزهای خوش سعید آقاخانی

وی ادامه داد: سریال های «سپیده» و «حکم» هم در حال نگارش هستند و همچنین مجموعه «روزهای خوش» به کارگردانی سعید آقاخانی نیز در مرحله نگارش است که تاکنون چهار قسمت از متن نوشته شده است و اگر نیمسال اول فیلمنامه به پایان برسد نیمسال دوم وارد پروسه تولید می شود.

عمل های زیبایی در «چهره به چهره»

الماسی با اشاره به سریال دیگری با عنوان «چهره به چهره» اظهار کرد: «چهره به چهره» داستان عمل های زیبایی است که در جامعه رخ می دهد که نویسندگی آن را سعید فرهادی و تهیه کنندگی را مهدی شفیعی بر عهده دارد.

فریدون جیرانی با «پاییز تنهایی» می آید

وی همچنین درباره ساخت سریالی با کارگردانی فریدون جیرانی اظهار کرد: سریال دیگر ما «پاییز تنهایی» به تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد است و امیدواریم فریدون جیرانی قبل از اینکه درگیر سینما شود تولید این مجموعه را بر عهده داشته باشیم. جیرانی هم در جلساتی که با هم داشتیم ترجیح می داد زودتر بتواند وارد پروسه تولید سریال شود تا بعدا به سینمایی خود بپردازد.

الماسی در پایان درباره قصه این سریال توضیح داد: «پاییز تنهایی» یک قصه ملودرام اجتماعی است که مضمون کلی آن به زیاده خواهی های جوانان می پردازد؛ اینکه جوانان سعی می کنند با افرادی بزرگ تر از خود ازدواج کنند تا بتوانند از امکانات و ثروت بیشتری برخورار باشند.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار