شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 20 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۵۷۵۲
تاریخ انتشار : ۵۰ : ۱۰ - ۱۷ تير ۱۳۹۶
تهیه کننده برنامه «شوک» در گفتگو با دیباچه
فرشاد شکیبی، تهیه کننده تلویزیون که برنامه «شوک» را تولید کرده است این بار به سراغ ساخت برنامه ای دیگر رفت و قرار است در آن به بررسی و تحلیل موضوعات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بپردازد. این برنامه «جریان» نام دارد و مجری آن شاهین جمشیدی است.

فرشاد شکیبی تهیه کننده تلویزیون که برنامه «شوک» را تولید کرده است این بار به سراغ ساخت برنامه ای دیگر رفته و قرار است در آن به بررسی و تحلیل موضوعات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بپردازد.

فرشاد شکیبی درباره موضوع و محتوای برنامه «جریان» به خبرنگار دیباچه گفت: دراین برنامه موضوعات روز اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مورد بررسی و واکاوی قرار خواهند گرفت.

شکیبی افزود: در برنامه «جریان» که در آن سعی داریم نابهنجاری های اجتماعی را بررسی و تحلیل کنیم مسئولان نیز حضور خواهند داشت و با آنها به گفتگو خواهیم نشست و از آنها سوالاتی می پرسیم که همین روند برنامه را به اثری چالشی تبدیل خواهد کرد.

شکیبی در پاسخ به این سوال که برنامه «جریان» چقدر به «شوک» شبیه است گفت: با اینکه هر دو برنامه به موضوعات اجتماعی می پردازند با این تفاوت که در برنامه «شوک» کمتر به دنبال راه کار بودیم و طرح مسئله می کردیم اما در برنامه «جریان» به دنبال ارائه راهکاریم و موضوعات را تا رسیدن به حل مسئله پی گیری می کنیم که دراین راستا ممکن است کمی بعد باز هم به سراغ موضوعی برویم و مخاطب را در جریان چند و چونش قرار می دهیم و از مسئولان درباره اش سوال کنیم.

فرشاد شکیبی در ادامه گفت: برای اجرای برنامه شاهین جمشیدی، مجری جوان و محبوب را در نظر گرفته ام زیرا او  علاوه بر انرژی سرشار، در حوزه های اجتماعی فعالیت دارد و اهل مطالعه است و انسان با دانشی است به علاوه اینکه توانایی بالایی در مدیریت برنامه دارد و پرسش گر مسلطی است. 

از امشب شبکه 3 جریان دار می شود!

این تهیه کننده درباره دیگر ویژگی های برنامه «جریان» گفت: پایه اساس برنامه «جریان» بر اساس اتفاق های مستندی است که پیش تر درباره آنها تحقیق و پژوهش شده است. 

فرشاد شکیبی گفت: وجود «پلی بک ها»، گزارش های تأثیرگذار و پرداختن به سوژه های خاص در فضاهای مختلف  از دیگر ویژگی هایی هستند که برای ایجاد جذابیت بیشتر از آنها استفاده کرده ام زیرا اعتقاد دارم که زمانی می توانیم موفق شویم که مخاطب با کار ارتباط برقرار کند و همه تلاش ما نیز همین است.

فرشاد شکیبی در پایان درباره دیگر فعالیت هایش در عرصه تلویزیون گفت: فعلا تمام تمرکزم بر تولید بهتر برنامه «جریان» است و 

کار دیگری در دست تولید ندارم.

برنامه «جریان» از امشب، 17 تیرماه با اجرای شاهین جمشیدی به روی آنتن شبکه سه می رود و زمان پخش آن 22:30 تا 24:00 است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار