يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹  |  Sunday, 20 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۴۴۳۰
تاریخ انتشار : ۵۸ : ۱۵ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶
با یاد و بزرگداشت زنده‌یاد «علی معلم»؛
مراسم رونمایی از كارهاى انجام شده فاز صفر پروژه «کورش بزرگ» در موزه سینما برگزار می‌شود.

به گزارش دیباچه، با یاد و بزرگداشت زنده‌یاد «علی معلم»؛ مراسم رونمایی از كارهاى انجام شده در فاز صفر فيلم سينمايى «كوروش بزرگ»، كارت فرا اعتبارى بانك ملت به نام كوروش كارت و چاپ دوم فیلمنامه «کوروش کبیر» نوشته «مسعود جعفری جوزانی» در ساعت 17:30 روز یکم خرداد ماه امسال در موزه سینما برگزار می‌شود.

مراسم رونمایی از كارهاى انجام شده فاز صفر پروژه «کورش بزرگ»

مراسم رونمایی از چاپ دوم فیلمنامه «کوروش کبیر» به نویسندگی «مسعود جعفری جوزانی» و با پژوهشگری «فتح‌اله جعفری جوزانی» و دکتر «عبدالکریم یونسی» و همچنین مراسم رونمایی از كارهاى انجام شده فاز صفر شامل؛ ١-سايت ٢- كوروش كارت بانك ملت و ٣- گزارش اتمام نقشه راه (آرت بوك) با حضور تعدادی از هنرمندان سرشناس سینما، تئاتر و تلویزیون کشور و تعدادی از شخصیت‌های برجسته علمی، فرهنگی و هنری و با یاد و بزرگداشت زنده‌یاد «علی معلم» منتقد و نویسنده سرشناس سینمای ایران؛ در ساعت 17:30 روز یکم خرداد ماه سالجاری در موزه سینما در تهران برگزار می‌شود.

نخستین چاپ کتاب فیلم‌نامه‌ «کوروش کبیر» نوشته‌ «مسعود جعفری جوزانی» که توسط انتشارات تریتا منتشر شد؛ روز ۱۴ اسفند ماه سال 1394 در شعبه الف شهر کتاب واقع در زعفرانیه تهران رونمایی شد.

در مراسم رونمایی از چاپ دوم فیلمنامه «کوروش کبیر» همچنین قرار است از آرت بوک و وب سایت پروژه سینمایی «کوروش کبیر» و نیز «کورش کارت» بانک ملت رونمایی شود و برنامه‌های آتی پروژه سینمایی «کوروش کبیر» به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

در بخش‌هایی از مراسم نیز، مدیر گروه فرهنگی- اقتصادی پروژه «کورش بزرگ» در مورد ساخت شهرک سینمایی «کوروش کبیر» و چگونگی جذب سرمایه‌های داخلی، خارجی و همچنین مردمی برای ساخت این اثر سینمایی توضیحاتی ارائه خواهد داد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
یک انتخاب خوب در خانه سینما با رعایت پروتکل های بهداشتی رقم خورد

محمد علی نجفی رئیس هیات مدیره خانه سینما شد ؛ علی قائم مقامی تهیه کننده سینما به عنوان سخنگو ادامه کار می دهد !

۱۵:۰۳  -  ۱۵ شهريور ۱۳۹۹