جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹  |  Friday, 25 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۴۴۰۲
تاریخ انتشار : ۵۷ : ۱۵ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶
در گفتگو با دیباچه عنوان شد
«ماماهوت» عنوان برنامه ای است از گروه اجتماعی شبکه دو که به تهیه‌کنندگی عباس صالحی و کارگردانی رزیتا غفاری ساخته می شود.

رزیتا غفاری در گفتگو با خبرنگار رادیو تلویزیون دیباچه، از کار جدیدش خبر داد و گفت: در حال حاضر در شرف عقد قرار داد با اسپانسر هستیم.

وی ادامه داد: «ماماهوت» یک کار عروسکی است که خیلی از گروه های سنی را در بر می گیرد و این بار با مجوز ساخت 100 قسمت به پیش می رود و تمام تمرکزم را روی کار «ماماهوت» گذاشته ام.

«ماماهوت» در انتظار اسپانسر!

غفاری در پاسخ به این موضوع که چرا به سمت ساخت برنامه عروسکی کشیده شد نیز گفت:چون در زمینه ساخت عروسک فعالیت می کردم، ترجیح دادم به این سمت بروم و تجربه ی عالی و پرباری برایم بود.

وی در پایان در خصوص فعالیت های تلویزیون خود نیز گفــت:چند پیشنهاد داشته ام اما کارهای خوب و با ارزشی نبودند.
 
سایر دست اندرکاران «ماماهوت» عبارتند از سرپرست نویسندگان: امیرعلی نبویان، نویسندگان: پژمان مهرانی، بنیامین سربندی، تدوین: سعید یاسی پور، تصویربرداران: رضا شیخی، رضا شیبانی، طراحی دکور: رسول محمدی فر، مدیر دوبلاژ: اشکان صادقی، مدیر تولید: سجاد نوری.
 
 
«ماماهوت» کاریست از گروه اجتماعی  شبکه دو به تهیه‌کنندگی عباس صالحی و کارگردانی رزیتا غفاری«ماماهوت» عنوان برنامه ای است از گروه اجتماعی شبکه دو که به تهیه‌کنندگی عباس صالحی و کارگردانی رزیتا غفاری ساخته می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده