شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹  |  Saturday, 23 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۳۰۰۰
تاریخ انتشار : ۲۳ : ۱۵ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
در گفت و گو با دیباچه
سپند امیر سلیمانی بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر گفت: همیشه دوست دارم در نقش هایم بی عیب و نقص باشم

سپند امیر سلیمانی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر در گفت و گو با خبرنگار دیباچه، عنوان کرد: اگر بحث مالی کار را در نظر نگیرم دوست دارم در نقش خوبی بازی کنم،  حالا چه در تئاتر، سینما یا تلویزیون تفاوتی ندارد اما اگر بحث مالی باشد با توجه به اینکه بازهم به دنبال نقش خوب می روم ، اما در کل کارهای نصویری اوضاع مساعد تری دارند.

سپند امیر سلیمانی دوست دارم نقش خوب بازی کنم
سپند امیر سلیمانی درباره اینکه چگونه می تواند با اجرای خود نظر مخاطبان را جذاب کند، افزود: همیشه سعی خود  را کرده ام که تمام  توان و علمی که دارم را در کار بیاورم و بی عیب و نقص باشم. مثلا با تئاتر «ریش فیدل، غبغب مرکل» توانستیم به جاهای خوبی برسیم و مخاطب را راضی کنیم.
وی در خصوص حضورش در این تئاتر افزود: امیرعلی نبویان آنقدر متن کار را دقیق و بی عیب و نقص نوشته بود که من وقتی متن کار را تا صفحه دهم خواندم ، حضورم را در کار قطعی کردم، با توجه به اینکه آشنایی قبلی با امیر علی نبویان نداشتم اما از کار کردن با او بسیار خوشحال هستم.

امیر سلیمانی  درباره خاطراتش از عید بیان کرد: یکی از بهترین خاطراتی که همیشه هم گفته ام این بود که موقع عیدی دادن در خانه مادر بزرگم همیشه یک صندلی بود که همه روی آن می نشستند و این هیجان انگیز ترین لحظه عید برایم بود .

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹