شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹  |  Saturday, 23 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۸۶۶
تاریخ انتشار : ۱۳ : ۱۰ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه عنوان شد:
یاحا کاشانی گفت: کار جدیدی را با فرزاد فرزین به سرانجام رسانده ایم که بعد از «ایام فاطمیه» منتشر خواهد شد.

«یاحا کاشانی» ترانه سرا و خواننده که یکی از ترانه های معروف و پرطرفدار او قطعه «کوچه ها» با صدای فرزاد فرزین است در گفتگو با خبرنگار موسیقی دیباچه، گفت: کار جدیدی با فرزاد فرزین دارم که بعد از «ایام فاطمیه» منتشر خواهد شد.

یاحا کاشانی : پیک شادی کابوس کودکی ام بود/همکاری جدید با فرزاد فرزین

این خواننده افزود: تعدادی آهنگ جدید ساخته ام که می خواهم در یک فرصت مناسب پخش شود و تعدادی کار هم با همکاران خواننده ام انجام داده ام که هنوز زمان مشخصی برای پخش آنها اعلام نشده است و نمی توان در حال حاضر از زمان انتشارش خبر داد.

کاشانی در خصوص ترانه ها و موسیقی هایی که  به دل مخاطب می نشیند، گفت: این کار نیازمند تجربه است. باید بدانیم که نیاز مردم در موقعیت های مختلف چیست. گاهی باید ترانه ای ساخت برای اینکه مردم با آن گریه کنند و به نوعی حرف دلشان را بیان کرد گاهی هم باید با ترانه، انرژی مثبت را به آنها منتقل کنیم، یک ترانه سرا یا خواننده باید با حس مردم یکی باشد.

یاحا کاشانی درباره موسیقی یا ترانه ای که مرتبط با سال نو باشد گفت: سال گذشته یک آهنگ با فرزاد فرزین به  نام «عاشقم باش» داشتم و برای امسال کار خاصی با با موضوع سال نو وعید ندارم.

 این خواننده درباره خاطرات خود در عید نوروز گفت: پیک های شادی و تکالیف عید همیشه برایم کابوس بود اما در کل روزهای خوب  وشیرینی بود که به خاطره ها پیوست.

لازم به ذکر است «یاحا کاشانی» تا به امروز قطعات موسیقی با نام های، «خودِ عشقی»، «تو بارونی»، «قلبی که تنهاشه» و چندین قطعه موسیقی دیگر نیز به انتشار رسانده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹