دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹  |  Monday, 08 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۸۱۴
تاریخ انتشار : ۱۲ : ۱۳ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۵
خوشحالی یک کارگردان از موفقیت اصغر فرهادی در اسکار
مرضیه برومند بازیگر و کارگردان سه عرصه تئاتر، تلویزیون و سینما، برنده شدن فیلم «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی در بخش فیلمهای خارجی اسکار امسال را باعث خوشحالی صلح طلبان دانست.

مرضیه برومند کارگردان عرصه تلویزیون و سینما که تا کنون آثار زیادی را کارگردانی کرده و در چند اثر تلویزیونی و سینمایی ایفای نقش کرده است درباره موفقیت اصغر فرهادی در مراسم اسکار 2017 به خبرنگار سینمایی پایگاه خبری دیباچه گفت: برنده شدن فیلم «فروشنده» به عنوان بهترین فیلم خارجی در مراسم اسکار امسال اتفاق بسیار خوشحال کننده ای است برای آنهایی که طرفدار صلح و انسانیت هستندو من نیز از این اتفاق خجسته بسیار خوشحالم.


مرضیه برومند: اسکار فرهادی طرفداران صلح و انسانیت را خوشحال کرد

برومند افزود: پیام فرهادی که در غیاب او توسط نماینده اش آزاده انصاری در مراسم اسکار خوانده شد بسیار عالی بود و ظرافت و هوشمندی در آن موج می زد.

مرضیه برومند که فارغ التحصیل تئاتر از دانشکده هنرهای زیباست تا کنون فیلمهای زیادی ساخته که «الو الو من جوجوام»، «شهر موشها» و «مربای شیرین» از آن جمله اند؛ او همچنین سریال های «کارآگاه شمسی و دستیارش مادام»، «آرایشگاه زیبا» و «کتاب فروشی هدهد» را برای رسانه ملی کارگردانی کرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹