چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰  |  Wednesday, 08 December 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۳۹۹
تاریخ انتشار : ۲۳ : ۱۲ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه عنوان شد :
زهره حمیدی : علاقه مردم به شدت نسبت به تلوزیون، این جعبه جادویی خاطره ساز، کم شده است. ای کاش بتوانیم برای این فاجعه بزرگ یک چاره ای بیاندیشیم .

زهره حمیدی بازیگر سریال تلویزیونی «بازگشت»به خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه، گفت: این یک سریال با ژانر اجتماعی که خیلی خوب و خوش ساخت است .

بی توجهی مردم به جعبه جادویی

حمیدی تشریح کرد: من در این سریال نقش خانم محمودی که یک نویسنده است را بازی می کنم. این نویسنده قصد دارد زندگی یک شهید را بنویسد که با همسر آن شهید یک رابطه دوستی خیلی صمیمی دارد. داستان سریالم هم  از تحقیقاتی که من انجام می دهم شروع میشود و یک سری اتفاق ها می افتد که روند کلی داستان را می سازد.

وی در خصوص جذب مخاطب این سریال  در مقابل سریال های ترکیه ای گفت: من احساس میکنم مردم با تلویزیون قهر کرده اند خیلی ها در حال حاضر که سریال بازگشت در حال پخش است وقتی من را می بینند میگویند که چرا کم کار شده اید؟! یعنی بدون اینکه شبکه های تلویزیون را بالا پایین کنند از من این سوال را می پرسند و من به آنها میگویم که در حال حاضر در شبکه سه سریال «بازگشت» را دارم و برای همین کار واقعا زحمت کشیده شده است و پیام های آموزنده ای دارد. حیف است که مردم به چنین کارهایی یا تمامی  سریال های خوب و خوش ساخت تلویزیون بی توجهی کنند .

این هنرپیشه افزود :علاقه مردم به شدت نسبت به تلوزیون، این جعبه جادویی خاطره ساز، کم شده است. ای کاش بتوانیم برای این فاجعه بزرگ یک چاره ای بیاندیشیم .
حمیدی بازیگر سینما و تلوزیون در خصوص کارهایی که اماده پخش دارد گفت : سریال «نفس شیرین» را همزمان با سریال بازگشت بازی کردم که احتمالا برای سال دیگر پخش خواهد شد و در آن نقش یک مادر را بازی می کنم و موضوع اصلی سریال در خصوص پیوند اعضا است.
صحبت پایانی زهره حمیدی :خواهش می کنم برای دیده شدن تلویزیون یک کاری بکنید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو « دیباچه » با شاهین فرهت موسیقی دان برجسته کشورمان

هنرمند در شرایط سخت نمی‌تواند اثر ماندگار خلق کند/ باید بودجه مناسبی به فرهنگ و هنر اختصاص یابد

۱۹:۱۱  -  ۱۶ آذر ۱۴۰۰
کیوان ساکت نوازنده مطرح تار و سه تار در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

هیچ تهیه کننده ای از انتشار آلبوم حمایت نمی کند/ جای سواله که چرا در تمامی این سالها فکری برای قانون کپی رایت در ایران نشده است !

۱۶:۲۹  -  ۱۴ آذر ۱۴۰۰
فیلم | آیا چیزی بنام ناظر کیفی در پلتفرم‌های نمایش خانگی و ساترا وجود دارد؟

گاف عجیب کارگردان و تدوینگر سریال « جزیره » ؛ وقتی میترا حجار دیالوگ اش را از روی کاغذ می خواند و به راحتی هم پخش می شود!

۱۷:۵۹  -  ۱۶ آذر ۱۴۰۰
گفت و گو « دیباچه » با بازیگر نقش امام خمینی ( ره )

صحبت‌های جالب "شکرخدا گودرزی" درباره نوع شخصیت پردازی در آثار تاریخی و معاصر

۱۵:۱۶  -  ۱۶ آذر ۱۴۰۰
گفتگو «دیباچه» با "مهرداد فرید" نویسنده، کارگردان و تهیه کننده سینما

کارکردن با صدا وسیما بروکراسی حجیم وسنگینی می‌طلبد |  گره برخی مشکلات سینما، فقط به دستان شخص اول و یا دوم مملکت باز می‌شود

۱۶:۴۰  -  ۱۵ آذر ۱۴۰۰
صحنه‌های تاسف آور در جریان رقابت‌های قهرمانی کشتی استان اردبیل

اخلاق پهلوانی در رقابت‌های کشتی، این روزها فراموش شده است !

۱۷:۳۸  -  ۱۴ آذر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها