شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰  |  Saturday, 23 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۵۶۸
تاریخ انتشار : ۵۷ : ۱۰ - ۳۰ دی ۱۳۹۵
«علی زندوکیلی» که برای نخستین بار در قالب جشنواره موسیقی فجر به روی صحنه آمده بود، شبی خاطره ساز را در میان هوادارانش رقم زد.

به گزارش خبرنگار موسیقی دیباچه، علی زندوکیلی در حالی که «سلامی چو بوی خوش آشنایی» را زمزمه می کرد به روی صحنه آم و مورد تشویق تماشاگران قرار گفت.

وی در این کنسرت علاوه بر اجرای قطعات زیبا و خاطره انگیز قبل در صحبتی با حاضران در سالن گفت: «قول داده بودیم تا اواخر آذرماه آلبوم «رویای بی‌تکرار» منتشر شود اما متأسفانه بنا به دلایلی این اتفاق رخ نداد. اما امشب می‌خواهیم قطعاتی از آلبوم «رویای بی‌تکرار» را برایتان رونمایی کنیم.» و به اجرای قطعاتی از این آلبوم پرداخت.

«رویای بی‌تکرار» علی زندوکیلی در برج میلاد طنین انداز شد

«به سوی تو»، «دعا کن»، «آه سرد»، «عطر خاطره»، «بی‌تابانه» به آهنگسازی محمد زند وکیلی، «جانانه»، «رفیقم چی بگم بارونه حالم»، «شهزاده رویاها»، «لحظه شیرین قرارم تویی»، «لالایی»، «بهار شیراز»، «رفتی»، «رویای بی‌تکرار»و «سیه مو» از قطعاتی بودند که با همخوانی هواداران هعلی زندوکیلی به اجرا در آمد.

«رویای بی‌تکرار» علی زندوکیلی در برج میلاد طنین انداز شد

علی زندوکیلی به رسم ادب و احترام نسبت به موزیسین های پیشکسوت و هنرمند ایرانیاز استاد همایون خرم، استاد بیژن ترقی، استاد معینی کرمانشاهی و استاد مجید وفادار یاد کرد.

«رویای بی‌تکرار» علی زندوکیلی در برج میلاد طنین انداز شد

سینا علم (کمانچه)، سحاب علم (تار و پیانو)، رامتین اتابکی (گیتاربیس)، افشین بابایی (سازهای کوبه‌ای)، شایان ریاحی (سازهای کوبه‌ای) و امید غفاری (پیانو و گیتار الکتریک) اعضای گروه زند در این برنامه بودند.

«رویای بی‌تکرار» علی زندوکیلی در برج میلاد طنین انداز شد

بنا به درخواست هواداران زندوکیلی دو قطعه «لالایی»و «بهار شیراز» در پایان برنامه مجددا اجرا شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها