شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰  |  Saturday, 23 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۵۰۷
تاریخ انتشار : ۳۰ : ۱۴ - ۲۸ دی ۱۳۹۵
اشوان پس از اولین کنسرتش، برای اولین بار درقالب جشنواره موسیقی فجر به اجرای کنسرت پرداخت.

به گزارش خبرنگار موسیقی دیباچه، کنسرت با آهنگ اجرای آهنگ"هنوزم می شه "آغاز شد و بعد از سلام پر انرژی و دریافت انرژی مثبت از سوی حاضران در سالن اشوان گفت :انقدری که دل من براتون تنگ شده دل شما هم برای من تنگ شده یا نه و ازطرفدارها خواست که امشب رو خاطره سازی کنن چون تا انتشار آلبوم جدید دو ماهی رو در تهران کنسرت برگزار نمی کنیم.

شب رویایی اشوان با اجرای اولین کنسرت در جشنواره موسیقی فجر

اشوان آهنگ "حواست نیست " و "بعد من "را که فضای حسی داشت را اجرا کرد و با گفتن این‌ که از آلبوم‌جدید قطعه ای رو اجرا می کنم و ترانه این آهنگ از نمایشگر پخش میشه و دوس دارم با هم خوانی شما عزیزان همراه باشه و به اجرای آهنگ "بگو دروغه "پرداخت که با وجود نمایش دادن ترانه و فضای ریتمیک خوب کار و استقبال مخاطبان لحظات متفاوتی را در سالن رقم زد.

شب رویایی اشوان با اجرای اولین کنسرت در جشنواره موسیقی فجر

"شمعا رو روشن کن "آخرین قطعه منتشر شده از این خواننده بود که با زمزمه کردن حاضران در سالن به نحو مطلوبی اجرا شد وبعد از این آهنگ با درخواست اشوان نورهای موبایل روشن شد و آهنگ "تنها شدم"در فضایی دلنشین و آرام اجراشد ،"چرا گریه کردم "و چه خوبه "نیز در این کنسرت اجرا شد .

شب رویایی اشوان با اجرای اولین کنسرت در جشنواره موسیقی فجر

کنسرتی که قرار بود با اجرای ۴ آهنگ از آلبوم جدید اجرا بشه فقط با دو آهنگ جدید اجرا شد و بعد از اجرای قطعه "برگرد "از آلبوم جدید دو آهنگ دیگر به دلایل نامشخصی اجرانشد و بعد از درخواست زیاد آهنگ "بهت مریضم " با ریتم تند و خوبی که داشت اجرا شد و ۳ آهنگ "تنها شدم "شمعا رو روشن کن "و "بهت مریضم " برای دومین بار اجرا شد و تکرار این آهنگ ها نشان از ناهماهنگی برگزار کننده های کنسرت با مسئولین جشنواره را داشت.

نیما رمضان رهبر ارکستر این کنسرت شب متفاوتی را تجربه کرد و با نواخته شدن موزیک تولد از سوی هم گروهی های خود برای دقایقی فضای کنسرت به تبریک تولد نیما رمضان از سوی اشوان و اعضای ارکستر بود.عکسها از: موسیقی ما
برچسب ها: دیباچه ، اشوان ، کنسرت
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها