چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹  |  Wednesday, 08 July 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۰۳۳۸
تاریخ انتشار : ۰۶ : ۱۲ - ۰۶ آذر ۱۳۹۵
آمار گیشه سینمای ایران در هفته ای که گذشت
فیلم سینمایی «مشکل گیتی» به کارگردانی بهرام کاظمی در دو روز از اکران خود به فروش 40 میلیون تومانی رسید و فیلم «نفس» فروش بیش از نیم میلیارد را رد کرد.
به گزارش خبرنگار سینمایی دیباچه، در پی اکران تازه ترین فیلم ها در سینماهای کشور به صورت هفتگی آمار فروش فیلم ها از سوی دفاتر پخش اعلام میشود.

طبق اعلام دفتر پخش فیلمیران فیلم سینمایی «فروشنده» که سرگروه و تعدادی از سینماهای خود را از دست داده است تا روز گذشته با در اختیار داشتن 53 سالن سینما در کل کشور به فروش 15 میلیارد و 500 میلیون تومانی دست یافته است.

حل «مشکل گیتی» تنها با 40 میلیون!/ «نفس» نیم میلیارد را رد کرد

همچنین فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» با در اختیار داشتن 32 سالن سینما در کشور به فروش 1 میلیارد و 300 میلیون تومانی دست یافته است.

فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» ساخته تینا پاکروان نیز روز پنجشنبه به فروش 40 میلیون تومانی در تهران و روز جمعه به فروش 51 میلیون تومانی دست یافته است و فروش کل فیلم تاکنون به یک میلیارد و 300 میلیون تومان رسیده است. این فیلم در حال حاضر 49 سالن سینما در اختیار دارد.

فروش فیلم سینمایی «متولد 65» به کارگردانی مجید توکلی نیز طی روزهای پنجشنبه و جمعه به ترتیب 35 و 41 میلیون تومان در تهران به فروش رسیده است و فروش کل فیلم 880 میلیون تومان است. «متولد 65» در حال حاضر 43 سالن سینما در اختیار دارد.

طبق اعلام دفتر پخش سیمای مهر، اکران فیلم سینمایی «سیانور» وارد هفته ششم شده و تاکنون به فروش 2 میلیاردو 290 میلیون تومان رسید. این فیلم در تهران به فروش 1 میلیارد و 512 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 778 میلیون تومان تا پایان روز پنجشنبه رسیده است.

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم سینمایی «مشکل گیتی» گفت: در اولین روز اکران این فیلم به دلیل تبلیغ نامناسب فیلم برخی سالن های سینما فیلم را اکران نکردند. این فیلم هم اینک در 20 سالن سینما در اختیار دارد و به فروش 40 میلیون تومان در تهران دست یافته است.

فروش قیلم سینمایی «نفس» ساخته نرگس آبیار نیز تا پایان روز جمعه 5 آذرماه به فروش 565 میلیون تومانی دست یافته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
انتشار یک کتاب از نامه‌های خصوصی « عباس کیارستمی »،خبرساز شد

اعتراض احمد کیارستمی چه بود؟

۱۰:۱۹  -  ۰۷ تير ۱۳۹۹
گفت و گو داغ « محمدحسین لطیفی » با عوامل فیلم « تیغ و ترمه »

علی قائم مقامی تهیه کننده : احترام آقای پوراحمد را رعایت نکردند و به « تیغ و ترمه » تنها یک سانس دادند!

۱۷:۰۷  -  ۰۲ تير ۱۳۹۹
پس از ۲۳ سال منتشر شد

دفتر شعری محمدرضا شفیعی کدکنی

۱۴:۰۱  -  ۱۱ خرداد ۱۳۹۹