چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹  |  Wednesday, 30 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۷۷۳۲
تاریخ انتشار : ۴۴ : ۱۴ - ۱۶ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: آلبوم  «حضور» شهاب بخارایی سه سال است که در شرکت «پیام کاست » درانتظار انتشار است.

 

Shahab-Bokharaei-Hesse-Ajib


 

شهاب بخارایی با اعلام این خبر به خبرنگار موسیقی دیباچه گفت: سه سال است که مجوز نشر آلبوم تازه ام را گرفته ام به دلایلی هنوز این آلبوم منتشر نشده است . این آلبوم را به صورت مشترک با شرکت پیام کاست آماده کرده ایم ؛ قرار بود این شرکت آن را پخش کند ولی هنوز اتفاقی نیافتاده است.

وی افزود: در حالیکه دو سال از نشر آلبوم می گذرد هنوز منتشر نشده است .آلبوم شامل 13 قطعه با آهنگ هایی چون حضور ، مقصر ، گل گلدون و... است .این آلبوم با همکاری  محمد کاسبی ، سعید حسنی ، ایرج همدمی ، علی ملک پور  آماده شده است.

این خواننده در ادامه  با اشاره به دلایل تاخیر آلبوم «حضور» گفت: شرکت پیام کاست بنا به دلایلی از جمله نداشتن پول پخش برای آلبوم ، پول دارند نمی توانند آلبوم را پخش کنند یا روی خواننده دیگری سرمایه گذاری کرده اند تا کنون آلبوم را منتشر نکرده اند . هر وقت سراغ این آلبوم را از آنها می گیرم می گویند بازار موزیک خراب است اگر کار بیرون بیاید فروشی ندارد .

وی اضافه کرد: درست است که آلبوم من آماده انتشار است اما خواننده مطرح دیگری  مثلا سینا شعبانخانی با کاری که گیشه خوبی دارد می آید و کار او در الویت پخش قرار می گیرد؛ به همین دلیل آلبوم من پخش نمی شود. بسیاری از خوانندگان دیگر هم با شرایط  من مواجه هستند . دیگر انگیزه سه سال پیش را ندارم .

شهاب بخارایی در خصوص شرکت پیام کاست گفت: سه سال است که آلبومم در شرکت پیام کاست خاک خورده است چون  مدیر این شرکت یکی از شرکای آلبومم است، فعلا صبر کرده ام تا آلبوم پخش شود . اهل شکایت نیستم ولی اگر این شرکت نمی توانند آلبوم را منتشر کنند باید واگذار به شرکت دیگری  کنند.

این خواننده با اشاره به تک آهنگ خود یاد آور شد: 10 روز پیش تک آهنگی را به نام «می دونستم »با آهنگسازی علی ملک پور وشعری از محمد شهیدی منتشر کردم که این تک اهنگ از رادیو جوان پخش شد .

وی در پایان درباره دیگر فعالیت های خود توضیح داد: نخستین آلبومم  به نام «بی قرار» بود که در سال 81 منتشر شد .«من بشناس»  دومین و پرفروش ترین آلبوم سال 85 با آهنگسازی کیارش پوزشی وآرش قنادی است .
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده