چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹  |  Wednesday, 30 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۴۸۹۱
تاریخ انتشار : ۱۰ : ۱۴ - ۰۱ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: قاسم زارع و حسین عابدینی جدیدترین بازیگرانی هستند که در مجموعه تلویزیونی «بازگشت» به کارگردانی حسین عامری به ایفای نقش پرداخته‌اند.

به گزارش دیباچه از روابط عمومی مجموعه تلویزیونی «بازگشت»، قاسم زارع و حسین عابدینی بازیگران جدیدی هستند که به تازگی مقابل دوربین رفته و به ایفای نقش پرداخته اند و نکته جالب توجه حضور قاسم زارع در نقش یک روحانی است که ویژگی‌های خاصی دارد و نقشی متفاوت را برای این بازیگر سینما و تلویزیون رقم زده است.

دیباچه-قاسم زارع


تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «بازگشت» که به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین عامری  در ١٣ قسمت ٤٠ دقیقه‌ای و با موضوعی اجتماعی و خانوادگی برای پخش در یكی از شبكه های سراسری تلویزیون آماده می شود، در گرگان و لوكیشن های حاشیه شهر انجام می‌گیرد و تا به امروز نیمی از مراحل تصویربرداری سپری شده و با برنامه ریزی‌های صورت گرفته تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

در خلاصه داستان مجموعه تلویزیونی «بازگشت» آمده: زندگی می گذرد، با روزها و شبهایش، با اتفاقاتش و گذشته ای می سازد. گذشته ای كه در زمان گم شده است، اما بعضی از گذشته ها دوباره در آینده اتفاق می افتند و ما را در زمان گم می كنند.

حسن پورشیرازی، فریبا كوثری، كاوه خداشناس، امین گلستانه، مهران رجبی، سوگل طهماسبی، زهره حمیدی، زهره صفوی، مهری آل آقا، نسرین نكیسا بازیگرانی هستند كه تا به امروز در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته‌اند و در روزهای آینده چهره های دیگری نیز به جمع آنها اضافه خواهد شد.

دیباچه-حسین عابدینی


 

عوامل سریال «بازگشت» عبارتند از؛ تهیه كننده و كارگردان: حسین عامری، نویسندگان: حسین عامری، رضا بهشتی، براساس طرحی از: مرجان اشرفی‌زاده، علی اصغری، برنامه‌ریز: امیر رونقی، دستیار اول كارگردان: صدرالدین صدرایی، دستیار دوم كارگردان: محمد ستوده، دستیار سوم كارگردان: مهدی كیایی، منشی صحنه: مریم طریقی نژاد، عكاس: نیما باستانی، مدیرتصویربرداری: ناصر كاووسی، تصویر بردار: میلاد حسینی، دستیاران تصویر: مهران كاووسی، رضا رجبی، گروه فیلمبرداری: فرهاد میرزایی، حامدكاووسی- جواد دریایی، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، دستیار طراح صحنه: علی جعفردوست، دستیار دوم صحنه: امیر پیوندی، دستیاران لباس: یاسمن قربانی،راحله آقاخانی، صدابردار: مجید هاشمی پور، دستیاران لباس: علیرضا بخشایی-جواد شعبانی، طراح گریم: حسین اردستانی، مجریان گریم: مسعود رئیس الساداتی، سمیه حیدری، تدوینگر: منوچهر صانعی، دستیار تدوین: مرتضی خصری، صداگذار: بابك حسناتی، موسیقی: احمد مهدی، مدیرتولید: عابد رنجبر، گروه تولید: هادی رحیمی-مهدی رنجبر، خدمات: امرالله رحمان زایی، فرشید سرگل زایی ، ناظر كیفی: رضا ایمانی و مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده