شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲  |  Saturday, 30 September 2023

دیباچه

کد خبر: ۲۴۵۷۴
تاریخ انتشار : ۴۳ : ۱۱ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه:مهران مهام گفت: کارگردانی مجموعه تلویزیونی «ویلا» توسط سعید آقاخانی را رد می‌کنم و این مسأله اصلاً قطعی نیست چرا که هنوز برای کارگردانی این اثر تصمیمی نگرفته‌ایم.

مهران مهام تهیه‌کننده تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه درباره کارگردانی مجموعه تلویزیونی «ویلا» اظهار داشت: هنوز کارگردان این مجموعه مشخص نشده است. متأسفانه در برخی رسانه‌ها اخباری منتشر شده است که سعید آقاخانی کارگردانی این مجموعه را بر عهده دارد که این مسأله را کاملاً رد می‌کنم.

دیباچه-مهران-مهام2

مهام خاطرنشان کرد: من در مصاحبه‌هایی که داشتم فقط اعلام کردم که وقتی سعید آقاخانی با موضوع و فیلمنامه مجموعه تلویزیونی «ویلا» آشنا شد برای کارگردانی این اثر ابراز تمایل کرد که قطعی بودن این اتفاق اصلاً مشخص نیست و ممکن است کارگردان دیگری کارگردانی این اثر را بر عهده بگیرد.

این تهیه‌کننده خاطرنشان کرد: سعید آقاخانی در حال حاضر برای ساخت یک برنامه در شبکه نسیم مشغول کار است و یک قرارداد سینمایی نیز دارد که بعید می‌دانم بتواند کارگردانی این مجموعه را نیز بر عهده بگیرد. اگر شرایط مهیا شد حتماً با وی همکاری خواهیم داشت اما اعلام نام هر شخصی را به عنوان کارگردان مجموعه «ویلا» رد می‌کنم چرا که هنوز کارگردانی برای این سریال مشخص نشده است.

وی افزود: فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی تقریباً آماده شده و با شروع پیش تولید کارگردان و سایر عوامل ساخت این مجموعه مشخص خواهد شد.

مهام در پایان اظهار داشت: لوکیشن اصلی مجموعه تلویزیونی «ویلا» در شمال کشور است و قصه در فضایی شیرین روایت می‌شود. هنوز مشخص نیست که چه زمانی پیش تولید و تولید این اثر آغاز خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
مظفر شفیعی، خواننده و مدرس آواز در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد؛

فعالیت هنرمندان موسیقی سنتی و کلاسیک محدود شده است | وظیفه هنرمند این نیست که برای برگزاری کنسرت به دنبال تهیه کننده باشد!

۱۶:۳۶  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با ناصر عطاپور، خواننده و سرپرست گروه موغام

«هفت شهر عشق» در تبریز به صحنه می‌رود

۱۴:۱۲  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با کارگردان جوانِ فیلم کوتاه «ژیان»

مسئولان سینمایی، موانع را از سر راه فیلمسازان جوان بردارند

۱۳:۴۹  -  ۲۶ شهريور ۱۴۰۲
آخرین اخبار