شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 20 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۰۴۸۲
تاریخ انتشار : ۱۷ : ۰۰ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه:اشکان اشتیاق گفت: در سری اول مجموعه «زیر آسمان شهر» بازی کرده ام که یکی از خاطره انگیزترین سریال هایی است که در آن حضور داشته ام و این روزها شنیده هایی حاکی از این است که قسمت جدید این مجموعه قرار است ساخته شود اما برای بازی در این مجموعه هنوز کسی با من صحبتی نکرده است.

اشکان اشتیاق بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: مدتی است که خودخواسته استراحت می کنم و با وجود اینکه پیشنهاداتی برای بازی در سریال های مختلف به من داده شد به بازی در اثری جدید فکر نمی‌کنم.

اشتیاق در پاسخ به این پرسش که در سری جدید «زیر آسمان شهر» حضور خواهد داشت یا خیر گفت: در سری اول مجموعه «زیر آسمان شهر» بازی کرده ام که یکی از خاطره انگیزترین سریال هایی است که در آن حضور داشته ام و این روزها شنیده هایی حاکی از این است که قسمت جدید این مجموعه قرار است ساخته شود اما برای بازی در این مجموعه هنوز کسی با من صحبتی نکرده است.

دیباچه+اشکان اشتیاق

وی افزود: وضعیت بازیگری در تلویزیون از نظر من روز به روز بهتر می شود و شاهد حضور بازیگران خوبی هستیم که معمولاْ از تئاتر وارد این عرصه شده اند و این اتفاق بسیار خوبی است چرا که تلویزیون به حضور بازیگران توانا نیازمند است و امیدوارم در آینده بیشتر شاهد این مسئله باشیم.

این بازیگر خاطرنشان کرد: تلویزیون را چندان دنبال نمی کنم و نمی توانم درباره وضعیت سریال سازی نظری دهم. حتی سریال هایی را که در آنها بازی کردم و در ماه رمضان و ایام نوروز پخش شدند را ندیده‌ام و به دلایل مختلف مدتی است که پیگیر آثار تلویزیون نیستم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «دردسرهای عظیم» در ادامه اظهار داشت: با وجود اینکه تلویزیون را دنبال نمی کنم در جریان هستم که تولیدات تلویزیون ضعیف شده و از نظر من باید مسئولان که زحمت بسیاری می کشند به فکر این باشند که تولیدات از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا رسانه ملی بتواند نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند. دلیل این مسئله را که آثار خوب نسبت به گذشته کمتر شده اند را نمی دانم اما باید به این نکته توجه کرد و اگر تولیدات خوب نداشته باشیم مطمئناْ تلویزیون مخاطب خود را به مرور از دست خواهد داد.

اشتیاق خاطرنشان کرد: متأسفانه اخبار بدی شنیده می شود و در جریان این مسئله هستم که به دلیل تولیدات کم بازیگران پیشکسوت زیادی که سالها در سریال های مختلف تلویزیون حاضر می شدند این روزها بیکار هستند. از نظر من باید مسئولان تمهیدی اندیشیده تا این وضعیت حاکم بر تلویزیون از بین برود.

گفتنی است اشکان اشتیاق در مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی متعددی از جمله مجموعه های «دنیای شیرین»، «کیف انگلیسی» و «قرعه» و فیلم های سینمایی «دلداده»، «چپ دست» و «نیش» ایفای نقش کرده است.
برچسب ها: اشکان اشتیاق
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار