پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰  |  Thursday, 21 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۸۱۳۷
تاریخ انتشار : ۵۸ : ۱۰ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
حسن شکوهی گفت: فیلمنامه دو مجموعه تلویزیونی را برای ساخت در سازمان صدا و سیما به تصویب رسانده‌ام.

حسن شکوهی بازیگر و تهیه کننده سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: مدتی با تأکید پزشک از عرصه کار و هنر دور ماندم و در این مدت به همراه برخی فیلمنامه نویسان که نمی توانم نامی از آنها ببرم نگارش دو سریال را به پایان رساندم.

شکوهی خاطرنشان کرد: فیلمنامه این دو اثر را به سازمان صدا و سیما ارائه دادم و در سازمان به تصویب رسیده است اما به دلیل اینکه سازمان از ما اسپانسر، حامی یا سرمایه گذار می خواهد تولید این دو اثر فعلاً متوقف شده اما در آینده با همکاری سرمایه گذار ساخت این دو سریال را به جریان خواهیم انداخت.

این بازیگر اظهار داشت: طرح این دو مجموعه توسط خودم نوشته شده است و یکی از این دو مجموعه «گرداب» نام دارد که دارای فضایی اکشن است و اتفاقات این مجموعه در ایران و دو کشور دیگر رخ می دهد. کشورهایی که برای تصویربرداری در نظر داریم ترکیه و بلغارستان است که البته تصمیم ما بر این شده که تصویربرداری را در کشور آذربایجان نیز داشته باشیم.

وی افزود: مجموعه «گرداب» دارای قصه ای است که ممکن است در زندگی هر شخصی رخ داده باشد و به نظر من قصه ای ملموس دارد که می تواند جذاب و برای هر مخاطب دیدنی باشد.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «شب های برره» در ادامه خاطرنشان کرد: عنوان مجموعه دیگری که برای ساخت در نظر دارم «بازی سرنوشت» نام دارد که البته عنوان موقت این سریال است. قصه ای که در این مجموعه روایت می شود مربوط به یک پسر و دختر جوان است که هم دانشگاهی هستند و به یکدیگر علاقه مند شده اند. «بازی سرنوشت» دارای داستانی درام و حادثه ای است.

شکوهی اظهار داشت: مجموعه «بازی سرنوشت» دارای 45 قسمت و «گرداب» را فعلاً در 85 قسمت نوشته ایم که با فراهم شدن شرایط ساخت تولید هر دو اثر را آغاز خواهیم کرد.

این بازیگر در ادامه افزود: ساخت دو فیلم ویدیویی را به عنوان تهیه کننده بر عهده دارم که پنجم مرداد ماه پیش تولید این دو اثر آغاز خواهد شد و ممکن است فیلم «آب و خاک» را که یکی از این دو آثار است خودم کارگردانی کنم که شاید عنوانش به «ورود به جهنم ممنوع» تغییر پیدا کند. هنوز کارگردانی برای اثر دیگر انتخاب نشده است و این دو فیلم ویدیویی را که به زودی ساخت آن را آغاز خواهم کرد برای شبکه نمایش خانگی خواهیم ساخت و امیدوارم با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شود.

گفتنی است حسن شکوهی در مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی متعددی از جمله مجموعه های «پاورچین»، «نقطه چین» و «به کجا چنین شتابان» و فیلم های سینمایی «چک»، «دست های خالی» و «توکیو بدون توقف» ایفای نقش کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها