شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰  |  Saturday, 23 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۷۰۶۲
تاریخ انتشار : ۱۲ : ۱۳ - ۲۳ تير ۱۳۹۵
جیرانی با سریالی اینترنتی در کامپیوترهای شما می‌آید
دیباچه: شنیده‌ها حاکی از آن است که فریدون جیرانی کارگردان سینما و تلویزیون در حال ساخت سریالی اینترتنی است.به گزارش خبرنگار سینمایی دیباچه؛سریالی که قرار است برای اولین بار بدون هیچ‌گونه برنامه‌ریزی برای نحوه پخش و فروش بالا از طریق پخش در سوپرمارکت‌ها و... در فضای مجازی پخش شود و به صورت رایگان در اختیار مردم قرار بگیرد.

sizدیباچه - فریدون جیرانی


این اولین بار است که در ایران، سریالی به صورت مجانی در اینترنت پخش و رایگان در اختیار مردم قرار می‌گیرد. البته فریدون جیرانی در ساخت برنامه‌های این‌چنینی تجربه‌هایی داشته است و مجله اینترنتی «سی‌وپنج» که اولین قسمت آن به صورت لوح فشرده در سوپرمارکت‌ها پخش شد و بعد از آن به مدت طولانی‌ای معلق باقی مانده بود، چند ماهی هست که به صورت گفت‌وگوهای جذاب و جنجالی فریدون جیرانی با مهمان‌هایش که معمولا از کارگردان‌هایی هستند که سابقه کارهای مدیریتی و اجرایی را نیز عهده‌دار بوده‌اند، در فضای مجازی پخش می‌شود.
مطمئنا این شیوه با استقبال گسترده مخاطب‌ها روبه‌رو خواهد شد، چرا که مردم ما هنوز به خریدهای اینترنتی و پرداخت پول در ازای دیدن برنامه‌‌ای مجازی عادت نکرده‌اند و دیدن هرگونه برنامه‌ای و با هر سطح کیفی به شرط مفت بودن در اولویت‌شان است و برای‌شان نوعی برد محسوب می‌شود.
فریدون جیرانی برای اولین بار با «مرگ تدریجی یک رویا» ساخت سریال را تجربه کرد و سال گذشته نیز با سریال «تعبیر وارونه یک رویا» در رسانه ملی حضور داشت که این سریال با استقبال مخاطبان تلویزیون مواجه نشد و بی‌سروصدا شروع شد و بی‌سروصدا تمام...
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها