دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲  |  Monday, 02 October 2023

دیباچه

کد خبر: ۱۵۶۳۶
تاریخ انتشار : ۳۴ : ۱۵ - ۱۸ تير ۱۳۹۵
دیباچه: مهدی امینی خواه منتظر آغاز فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی «دیدار در وقت اضافه» است.دیباچه-امینی خواه

مهدی امینی خواه بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: این روزها آماده بازی در سریال تلویزیونی «دیدار در وقت اضافه» هستم که در ژانر درام - اجتماعی است و گروه تولید این مجموعه پیش تولید آن را مدتی است در تهران آغاز کرده‌اند. نگارش و کارگردانی این سریال بر عهده کامیار شاه نظری است و این ملودرام اجتماعی به همت گروه فرهنگی هنری خط هفتم هنر تهیه می‌شود.

وی در همین باره افزود: در این سریال نقش یک مهندس شهرداری را دارم. «دیدار در وقت اضافه» روایتگر ماجرای چند کودک خیابانی است که تصمیم می گیرند یک تیم فوتبال تشکیل داده و به مشکلات خود سر و سامان دهند.

بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشور خاطرنشان کرد: این سریال دارای قصه ای اجتماعی است که نمود آن را در جامعه می توان به وضوح دید. در کمک به این بچه های خیابانی که در فیلم حضور دارند یک سری انسان سود جو و یک سری انسان خیر وارد کار می شوند که تقابل سودجویی و خیرخواهی در فیلم و کشمکشی که بین افراد مثبت و منفی به وجود می آید می تواند بسیار جذاب باشد.

بازیگر فیلم سینمایی «زن بدلی» در پایان این گفتگو اظهار داشت: فراز و نشیب قصه و ساختار خوبی که فیلمنامه این اثر دارد نظر من را به خود جلب کرد و باعث شد حضور در این سریال را بپذیرم و امیدوارم که ساخت آن هر چه زودتر انجام شود و ارتباط خوبی با مخاطبان خود برقرار کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار