پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰  |  Thursday, 02 December 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۵۶۳۶
تاریخ انتشار : ۳۴ : ۱۵ - ۱۸ تير ۱۳۹۵
دیباچه: مهدی امینی خواه منتظر آغاز فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی «دیدار در وقت اضافه» است.دیباچه-امینی خواه

مهدی امینی خواه بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: این روزها آماده بازی در سریال تلویزیونی «دیدار در وقت اضافه» هستم که در ژانر درام - اجتماعی است و گروه تولید این مجموعه پیش تولید آن را مدتی است در تهران آغاز کرده‌اند. نگارش و کارگردانی این سریال بر عهده کامیار شاه نظری است و این ملودرام اجتماعی به همت گروه فرهنگی هنری خط هفتم هنر تهیه می‌شود.

وی در همین باره افزود: در این سریال نقش یک مهندس شهرداری را دارم. «دیدار در وقت اضافه» روایتگر ماجرای چند کودک خیابانی است که تصمیم می گیرند یک تیم فوتبال تشکیل داده و به مشکلات خود سر و سامان دهند.

بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشور خاطرنشان کرد: این سریال دارای قصه ای اجتماعی است که نمود آن را در جامعه می توان به وضوح دید. در کمک به این بچه های خیابانی که در فیلم حضور دارند یک سری انسان سود جو و یک سری انسان خیر وارد کار می شوند که تقابل سودجویی و خیرخواهی در فیلم و کشمکشی که بین افراد مثبت و منفی به وجود می آید می تواند بسیار جذاب باشد.

بازیگر فیلم سینمایی «زن بدلی» در پایان این گفتگو اظهار داشت: فراز و نشیب قصه و ساختار خوبی که فیلمنامه این اثر دارد نظر من را به خود جلب کرد و باعث شد حضور در این سریال را بپذیرم و امیدوارم که ساخت آن هر چه زودتر انجام شود و ارتباط خوبی با مخاطبان خود برقرار کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
"تورج نصر " دوبلور برجسته وبازیگرسینماوتلویزیون به دیباچه گفت

تیپ گویی در عرصه دوبله یک هنر فاخراست | باب شدن پخش سریال های چینی و کُره ای بسیار قدیمی، از کمیت وکیفیت هنر دوبله کاسته!

۱۵:۱۳  -  ۱۰ آذر ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با "آرش آصفی" بازیگر سینما و تلویزیون

« سرجوخه » در تلویزیون تابوشکنی کرد | پرداخت به شخصیت‌های امنیتی در تولیدات نمایشی کم رنگ است

۱۳:۱۰  -  ۰۹ آذر ۱۴۰۰
سوال و جواب دیباچه با بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

«شیوا خنیاگر»: با گذشت سال ها، سوژه‌ها به سمت تکرار رفتند و اصالت خود را از دست دادند!

۱۴:۰۳  -  ۰۷ آذر ۱۴۰۰
گپ خودمانی «دیباچه» با علی مشهدی درباره سریال‌های طنزی که روزگاری «خیابان خالی کن» بودند

بازیگران مطرح ِحوزه طنز ، به خاطر متن و قصه خوب سریالها ،درخشیدند/مجری «سریالیست» ایرادهایی ازسریالم گرفت که منطقی نبود/ذره ای تلویزیون ما را درک کند

۱۱:۵۸  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
بازیگر فیلم سینمایی «منصور» در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

محسن قصابیان: «منصور» عِرق ملی وامید را در جامعه بسط می‌دهد

۱۰:۳۷  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار