چهارشنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۱  |  Wednesday, 28 September 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۵۴۵۳
تاریخ انتشار : ۰۰ : ۱۰ - ۱۷ تير ۱۳۹۵
دیباچه: بنا بر داده‌های موجود و همچنین ویدئویی که محسن چاوشی از اجرای زنده خود منتشر کرده است، به نظر می‌رسد به زودی باید منتظر برگزاری کنسرتی از محسن چاوشی باشیم.به گزارش خبرنگار موسیقی دیباچه، پس از آنکه هفته گذشته محسن چاوشی، خواننده نخستین ویدئوی اجرای زنده خود را منتشر کرد، شایعاتی مبنی بر احتمال برگزاری نخستین کنسرت محسن چاوشی به وجود آمد اما این شایعات از سوی هیچ منبع رسمی و غیر رسمی نه تائید شد و نه تکذیب بنا بر این باید منتظر ماند و دید آیا شرایط برای برگزاری نخستین کنسرت این خواننده پرطرفدار مهیا می‌شود و کنسرت گزاران می‌توانند رضایت این چهره محبوب را برای برگزاری کنسرت فراهم کنند یا همچنان هوادارن چاوشی بای از تماشای کنسرت‌های او محروم بمانند.

این در حالی است که پس از صحبت خبرنگار ما با چند کنسرت‌گزار، همه آنان متفق‌القول اقدام چاوشی نسبت به انتشار ویدئوی اجرای زنده‌اش را چراغ‌سبزی و تمایلش برای برگزاری کنسرت را نشان داده است و باید شرایطی برای برگزاری کنسرت وی فراهم کرد چرا که اکنون مشخص شده است که او به راحتی از پس اجراهای زنده با کیفیت مطلوب بر می‌آید.

چاوشی به تازگی در گفت‌و‌گویی با سایت خبری مدآنلاین درباره دلیل انتشار دادن ویدئوی اجرای زنده‌اش خاطرنشان کرده بود که به خاطر حمایت و جلب رضایت هوادارانش که در این چند ساله در مقابل حملات از او دفاع می‌کردند این ویدئو را منتشر کرده است. بنا بر این می‌شود به این نتیجه رسید خواننده‌ای که تصمیم گرفته است برای حمایت از طرفدارانش ویدئو منتشر کند، به طور قطع اگر هوادارنش از او بخواهند کنسرت هم برگزار می‌کند اما در صورتی که شرایط برگزاری چنین کنسرتی بتواند ایده‌آل‌های این خواننده را برآورده کند.

باید منتظر ماند و دید که آیا شرایطی فراهم می‌شود که کنسرتی در حد و اندازه تعداد هوادارن چاوشی در تهران برگزار شود یا همچنان چاوشی به اصرارش برای برگزار نکردن کنسرت ادامه می‌دهد.

دیباچه - محسن چاوشی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در گفت و گو دیباچه با "سید محمدرضا خوشرو "مدیر شبکه نسیم مطرح شد

شبکه نسیم بزودی پربار می‌شود / «خندوانه» تا پایان سال ۱۴۰۱ به روی آنتن نمی‌رود / « دورهمی و کتاب باز » هرگز تعطیل نمی شوند

۱۶:۳۶  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۱
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیباچه:

اخلاق حرفه‌ای در سینما از اهمیت زیادی برخوردار است/ سیمرغ‌ها در جشنواره‌ها باید معنای واقعی پیدا کند

۱۶:۲۸  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
گزارش تصویری دیباچه

شاهکار بچه‌های معلول و ناشنوا در تئاتر شهرزاد

۱۱:۲۶  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۱
گفتگو دیباچه با داریوش مؤدبیان

تئاتر تلویزیونی حیثیت تولید تلویزیونی است / من همیشه خود را یک پژوهشگر می‌دانم

۱۷:۰۷  -  ۲۰ شهريور ۱۴۰۱
«دیباچه» در گزارشی بررسی کرد؛

چرا « یاغی » را اثری فاخر و باورپذیر برای معرفی کُشتی نمی‌دانیم؟

۱۷:۲۵  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱