چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰  |  Wednesday, 26 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۵۴۵۳
تاریخ انتشار : ۰۰ : ۱۰ - ۱۷ تير ۱۳۹۵
دیباچه: بنا بر داده‌های موجود و همچنین ویدئویی که محسن چاوشی از اجرای زنده خود منتشر کرده است، به نظر می‌رسد به زودی باید منتظر برگزاری کنسرتی از محسن چاوشی باشیم.به گزارش خبرنگار موسیقی دیباچه، پس از آنکه هفته گذشته محسن چاوشی، خواننده نخستین ویدئوی اجرای زنده خود را منتشر کرد، شایعاتی مبنی بر احتمال برگزاری نخستین کنسرت محسن چاوشی به وجود آمد اما این شایعات از سوی هیچ منبع رسمی و غیر رسمی نه تائید شد و نه تکذیب بنا بر این باید منتظر ماند و دید آیا شرایط برای برگزاری نخستین کنسرت این خواننده پرطرفدار مهیا می‌شود و کنسرت گزاران می‌توانند رضایت این چهره محبوب را برای برگزاری کنسرت فراهم کنند یا همچنان هوادارن چاوشی بای از تماشای کنسرت‌های او محروم بمانند.

این در حالی است که پس از صحبت خبرنگار ما با چند کنسرت‌گزار، همه آنان متفق‌القول اقدام چاوشی نسبت به انتشار ویدئوی اجرای زنده‌اش را چراغ‌سبزی و تمایلش برای برگزاری کنسرت را نشان داده است و باید شرایطی برای برگزاری کنسرت وی فراهم کرد چرا که اکنون مشخص شده است که او به راحتی از پس اجراهای زنده با کیفیت مطلوب بر می‌آید.

چاوشی به تازگی در گفت‌و‌گویی با سایت خبری مدآنلاین درباره دلیل انتشار دادن ویدئوی اجرای زنده‌اش خاطرنشان کرده بود که به خاطر حمایت و جلب رضایت هوادارانش که در این چند ساله در مقابل حملات از او دفاع می‌کردند این ویدئو را منتشر کرده است. بنا بر این می‌شود به این نتیجه رسید خواننده‌ای که تصمیم گرفته است برای حمایت از طرفدارانش ویدئو منتشر کند، به طور قطع اگر هوادارنش از او بخواهند کنسرت هم برگزار می‌کند اما در صورتی که شرایط برگزاری چنین کنسرتی بتواند ایده‌آل‌های این خواننده را برآورده کند.

باید منتظر ماند و دید که آیا شرایطی فراهم می‌شود که کنسرتی در حد و اندازه تعداد هوادارن چاوشی در تهران برگزار شود یا همچنان چاوشی به اصرارش برای برگزار نکردن کنسرت ادامه می‌دهد.

دیباچه - محسن چاوشی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
همانطور که پیشتر در « دیباچه » خبر دادیم

« احسانی» از شبکه نسیم رفت !

۱۹:۲۱  -  ۰۴ بهمن ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با مجری « اعجوبه ها » و « سلام صبح بخیر »

‌نمی‌توانم روی پیشنهاد دیگری برای اجرا فکر کنم!

۱۰:۲۰  -  ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به دیباچه گفت

شرکت « نفــت » سالن پر ظرفیتش را برای اجرای کنــسرت موسـیقی به « ارشاد » اجاره نمی‌دهد / در سوسنگرد سالن‌ها را پس دادند!

۱۶:۳۱  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
تشکیل «کارگروه مشترک» بین سازمان سینمایی و سازمان صدا و سیما

«پیمان جبلی» برخلاف مدیران قبلی صدا و سیما، روی خوش به سینما نشان می‌دهد؟

۱۳:۰۵  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
شروع متفاوت جشنواره چهلم با اجرای پژمان بازغی

همه آنچه در مراسم قرعه کشی اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر گذشت

۰۲:۳۹  -  ۲۹ دی ۱۴۰۰
پربازدیدها
پرطرفدار ترین ها