چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۴۵۴۶
تاریخ انتشار : ۳۲ : ۱۶ - ۱۲ تير ۱۳۹۵
دیباچه: فینال مسابقه «خانواده باحال» بعد از عید فطر میان خانواده های سوسن پرور، رضا بنفشه خواه و رضا رودکی ورزشکار برگزار می شود.

به گزارش دیباچه به نقل از برنا، مرحله دوم مسابقه «خانواده باحال» در برنامه «خندوانه» شبکه نسیم با تغییراتی در دکور و دیگر جزییات روی آنتن رفت و قرار است فینال این مسابقه بعد از عید فطر میان خانواده های سوسن پرور، رضا بنفشه خواه و رضا رودکی ورزشکار برگزار شود.

دیباچه-خانواده باحال


رامبد جوان مجری «خندوانه» معتقد است که «خانواده باحال» با یک ایده برنامه ریزی شده به طراحی رسید و قرار نبود که صرفا یک مسابقه برای سرگرمی باشد.

وی درباره این مسابقه گفت: بعد از برگزاری جلسات متعدد در اتاق فکر برنامه «خندوانه» به این نتیجه رسیدیم که کاری کنیم که باحال بودن یک خانواده را در شرایط بحرانی اثبات کنیم و به همین منظور به فکر طراحی استراتژی مرحله دوم مسابقه «خانواده باحال» افتادیم.

جوان اظهار کرد: به طور کلی باحال بودن یک خانواده در بحران معنا پیدا می کند. همانطور که یک عارف هندی می گوید صبر کردن جایی معنا پیدا می کند که امکان صبر کردن وجود نداشته باشد. بر همین اساس فلسفه مرحله دوم مسابقه «خانواده باحال» هم دقیقا به همین مساله اشاره دارد.

این مجری و کارگردان در پایان یادآور شد: وقتی یک خانواده در بمباران بحران و مسائل عصبی بتواند شرایط عادی را حفظ کند، باحال محسوب می شود و اگر در شرایط آرام از وضعیت عادی برخوردار باشد هنر نکرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار