سه‌شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۹  |  Tuesday, 26 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۹۸۲۱
تاریخ انتشار : ۴۹ : ۱۰ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۵
در آیتم "سر سفره"  هر روز سر زده مهمان افطار یکی از ایرانیان هستیم .


دیباچه-سعید توکلی- رادیو ایران


دیباچه :

ساجد قدوسیان تهیه کننده ویژه برنامه "از تو به یک اشاره "گفت :برنامه با دعای روز شروع می شود وموضوع برنامه از دعای همان روز ماه مبارک رمضان استخراج می شود.
وی با اعلام این خبر به خبرنگار رادیو تلویزیون دیباچه با اشاره به آیتم های برنامه گفت:در "میزبان "، هر روز به یکی از استان های کشورمان سفر کرده تا با فرهنگ ومراسم آن استان در ماه مبارک رمضان آشنا بشویم.
در بخش" قاصدک"توجه مخاطب به اتفاقات طبیعی جلب می شود که شاید روزمرگی باعث شده باشد از رمز وراز آن بی اطلاع باشیم ونشانه های آن را دریافت نکنیم .این بخش با صدای سعیده سلطانی اجرا می شود.
قدوسیان افزود : در بخش" از خدا چه خبر؟" در هر برنامه یکی از صفات خدا بررسی می شود وجایگاه آن در زندگی زمینی تبیین می شود .چگونگی آن صفت در زندگی انسان و خدایی شدن محور این آیتم است که با صدای نسیم رفیعی اجرا می شود و در بخش میهمان برنامه نیز با توجه به  مسلمانان زیادی که از ملیت های مختلف در کشورمان زندگی می کنند ، در این بخش به مسلمانان غیر ایرانی ساکن در ایران می پردازیم که خانم تینا میر کریمی این گفتگو ها را انجام داده اند.
تهیه کننده برنامه رادیویی "از تو به یک اشاره " ادامه داد:خیلی از ما وقتی روزه هستیم کارهایی را که به نظرمان بد یا زشت می آید انجام نمی دهیم ولی در مواقع ای که روزه نیستیم شاید مرتکب این اشتباهات بشویم .محور اصلی آیتم نمایشی روایی برنامه این گونه موضوعات است که توسط محسن دین محمد اجرا می شود.
قدوسیان تصریح کرد:البته ما در هر برنامه با یکی از مشاغل همراه می شویم تا با تغییرات نوع زندگی ایشان در ماه مبارک رمضان مطلع شویم و این بخش با گزارشگری نوید دانشور اجرا می شود.
"از تو به یک اشاره" با گویندگی :سعید توکلی ، فاطمه آل عباس ،گزارشگری: نوید دانشور ،گیتی محمدی وتینا میرکریمی ،راوی :محسن دین محمد نویسندگی: سارا آقا محمدی وساناز احمدی دوستدار ،دستیار تهیه :زهره سربازی ،هماهنگی: زهرا قائدیوارتباطات افسانه خیر خواه ،شیرین خبازی ،زهرا صالحی فرد ساعت 19:30 تا 21 از آنتن رادیو ایران پخش می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹