جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲  |  Friday, 01 March 2024

دیباچه

کد خبر: ۸۷۳۸
تاریخ انتشار : ۳۹ : ۱۰ - ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
حجت الاسلام ناصری پور گفت: یکی از حربه‌های دشمنان خارجی گل‌آلود کردن اندیشه‌ها و ایجاد موانع در راه دستیابی درست به اندیشه‌های بنیانگذار انقلاب است که ادامه مسیر انبیا در جهت رستگاری انسان‌ها است.naserwqer

دیباچه:

حجت الاسلام ناصری پور گفت: یکی از حربه‌های دشمنان خارجی گل‌آلود کردن اندیشه‌ها و ایجاد موانع در راه دستیابی درست به اندیشه‌های بنیانگذار انقلاب است که ادامه مسیر انبیا در جهت رستگاری انسان‌ها است.

به گزارش دیباچه به نقل از فرهنگسرای امام(ره)؛معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به دیدگاه بنیانگذار کبیر انقلاب، عنوان کرد: اساس نگاه امام(ره) توجه به اسلام ناب محمدی بود. ایشان بحث حکومت اسلامی در زمان غیبت را واجب می‌دانستند و مقدمات آن را دنبال می‌کردند.یعنی اداره حکومت و پیشروی در راستای اندیشه های متعال تشیع در دستور کار ایشان بود.

وی ادامه داد: اندیشه ولایت فقیه 1400 سال در جوامع اسلامی سینه به سینه چرخیده بود. تا این که امام خمینی با بصیرتی ناب و آگاه و اشراف به شرایط جهان امروز این کشتی را هدایت کرد. امروز هم با درایت و هوشمند مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) این مسیر با قوت و عزت به راه خودش ادامه می‌دهد.

ناصری پور درباره اهمیت ولایت فقیه عنوان کرد: ولایت فقیه نقطه مقابل اسلام امریکایی است. امام(ره) دو گونه از اسلام را به ما معرفی کردند. اسلام ناب محمدی و اسلام امریکایی. اسلام امریکایی گونه‌ای از دینداری است که در آن عزاداری و نماز و روزه وجود دارد اما استکبار ستیز نیست و حقوق مستضعفین را استیفا نمی‌کند.

وی ولایت فقیه را استمرار حرکت انبیا دانست و بیان کرد: مقام معظم رهبری فرموده‌اند که ولایت فقیه همان ولایت رسول الله است. براین اساس نباید بگذاریم اندیشه‌های امام تحریف شود. رهبر معظم(مد ظله العالی)  فرموده‌اند که اگر مردم به این تحریف رضایت دهند به انحراف می‌رسند. اگر مردن به این انحراف تن بدهند سیلی خواهند خورد.

ناصری پور ضمن اشاره به برنامه‌های متعدد فرهنگی در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تاکید کرد: در ایام ارتحال امام برنامه‌های متعددی در فرنگسراهای متعدد تهران در حال برگزاری است. به عنوان نمونه می‌توان به «گفتمان معنوی انقلاب» در فرهنگسرای امام(ره) اشاره کرد که به تبیین و تشریح اندیشه‌های امام اختصاص دارد

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
صحبت های صریح آرمین رحیمیان، بازیگر و فیلمساز خوش آتیه ی سینمای ایران در گفتگو با ویژه برنامه مدیا

قشر متوسط در حال از بین رفتن است / پدرم با حقوق کارمندی برادرهایش را داماد کرد، اما امروز یک کارمند، با نشان ندادن دست تنگی‌اش، شاهکار کرده است!

۱۳:۴۱  -  ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
متفاوت‌ترین گفتگوی ملیکا شریفی نیا در مصاحبه با ویژه برنامه ویدئویی «مدیا»

از استرس‌های شبانه سر پروژه «پروین» تا حواشی بامزه برنامه «کودک شو»!

۱۳:۳۳  -  ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با دبیر بخش بین الملل جشنواره مد و لباس فجر

بین الملل؛ بخشِ تازه نفسِ جشنواره مد و لباس امسال

۱۲:۳۳  -  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
گفت و گو ویدئویی ویژه برنامه مدیا با تینو صالحی بازیگر نقش شهید احمد کاظمی در فیلم احمد

بدلیل فشار کار فیزیکی زیاد،  پارگی همسترینگ  گریبان گیرم شد / وقتی به دفاتر سینمایی مراجعه می کردم و می فهمیدند که تئاتری هستم، نقشی به من نمی‌دادند!

۱۶:۵۸  -  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با امین میری بازیگر سینما

"نپتون" ترسیم گر موضوع انسانیت است/ دوست دارم گریمی متفاوت داشته باشم که شناخته نشوم!

۱۸:۱۱  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
ملی‌پوش دوچرخه سواری ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

لیاقت این را دارم که در المپیک رکاب بزنم/ باشگاه از من حمایت میکند ولی نه برای المپیک!

۱۴:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
صحبت‌های متفاوت آزیتا حاجیان درباره جدایی از محمدرضا شریفی نیا در گفتگو با «مدیا»

۲۰ سال زندگی خیلی خوبی داشتیم / طلاق یک زمانی برا ما تابو وحشتناکی بود!

۱۹:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
سکوت « اسکندر کوتی»  گزارشگر قدیمی فوتبال در گفتگو با ویژه برنامه ویدئویی « مدیا » شکست

تلویزیون پولم را به موقع پرداخت نمیکرد و به این خاطر از سال ۸۵ قطع همکاری کردم / هنوز توان گزارشگری دارم / « عادل»، نیروی مستعدی برای صدا وسیما بود

۱۸:۵۰  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو ویدئویی ویژه برنامه « مدیا » با بهروز شعیبی

کارگردانی در زمان حاضر اولویت بیشتری برایم پیدا کرده تا بازیگری / قطعا من از سفارش پرهیز نمی‌کنم!

۰۹:۳۰  -  ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار