يکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲  |  Sunday, 03 March 2024

دیباچه

کد خبر: ۸۵۸۵
تاریخ انتشار : ۰۱ : ۰۷ - ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
رئیس رسانه ملی با صدور حکمی، مهندس احمد شهریاری را به سمت "معاون برنامه ریزی و منابع مالی " خود منصوب کرد.دكتر علي آقامحمدي

دیباچه:

رئیس رسانه ملی با صدور حکمی، مهندس احمد شهریاری را به سمت "معاون برنامه ریزی و منابع مالی " خود منصوب کرد.

روز گذشته دکتر علی عسکری، رئیس رسانه ملی، مهندس احمد شهریاری را معاون برنامه‌ریزی و منابع مالی در رسانه ملی معرفی کرد و با این اقدام  ، مشخص است برخلاف نظر برخی از صاحب نظران که معتقد بودند علی عسگری در تغییرات مدیریتی تعجیل نخواهد کرد ، ظاهرا وی که کمتر از دو هفته است حکم خود را از مقام معظم رهبری دریافت کرده  ، آستین بالا زده و قصد دارد سریع تر از آنچه  که انتظار می رود اقدام به بازسازی و ترمیم این سازمان کند و گمانه زنی ها حاکی از آن است که گزینه بعدی برای انتصاب دكتر علي آقامحمدي است .

تغییر معاون برنامه ریزی و منابع مالی که قاعدتا باید جزو گزینه های آخر با شد تا زمانی برای تحویل و جابجایی اسناد باشد  ، بیانگر تعجیل او در سروسامان دادن به صدا وسیما است و دیدار علی عسگری با رییس جمهور نوید تعامل این مدیر باسابقه با نهادها و ارگانها را می دهد .

به نظر می آید رییس جدید رسانه ملی همچون مدیر ناکام پیشین به شکل ضربتی پا به عرصه گذاشته با این تفاوت که سرافراز تغییروتحولات را از آنتن شروع کرده و با حذف برخی افراد کهنه کار که می توانستند مدیران ستادی خوبی باشند از افرادی بهره برد که نتوانستند ایده های منطقی و خوبش را محقق کنند که در نهایت  به پایین آوردن کیفیت آنتن کمک کرد ، اما علی عسگری با به روی کار آوردن افراد کاربلد قصد دارد از ریشه به ترمیم بپردازد و قطعا تجربه ثابت کرده است که همیشه نیروهای باتجربه باید در راس قرار بگیرند و نیروهای تازه نفس برنامه ریزی های آنان را جامه عمل بپوشانند .

دراین راستا از آنجایی که صدا وسیما نیاز به برنامه ریزی مدون و طولانی مدتی به لحاظ محتوا دارد و با مشکل مالی نیز روبه روست نیاز به نیروی خبره دیگری دارد که در راس مدیران ومشاورینش قرار بگیرد که ید طولایی در این حوزه داشته و بتواند با نظریات خود سازمان صداوسیما را از این بحران اقتصادی نجات دهد . در این راستا شنیده ایم که احتمال زیاد دكتر علي آقامحمدي که در سابقه کاری اش معاون نظارت و هماهنگی  در سیاستهای  اقتصادی ، علمی و فرهنگی معاون اول رئیس جمهور  از ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰دیده می شود و هم اکنون نیز عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می باشد به عنوان رئيس شوراي مشاورين رييس سازمان منصوب شود تا با تخصص دکترای مدیریتش درگرایش توسعه به کمک این رسانه بیاید .

شایان ذکر است وی در زمان تصدی ریاست سازمان صدا و سیما توسط علی لاریجانی رئیس بخش خبر سیما بوده و همچنین فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه گسترش خصوصی سازی در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران دارد .
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
صحبت های صریح آرمین رحیمیان، بازیگر و فیلمساز خوش آتیه ی سینمای ایران در گفتگو با ویژه برنامه مدیا

قشر متوسط در حال از بین رفتن است / پدرم با حقوق کارمندی برادرهایش را داماد کرد، اما امروز یک کارمند، با نشان ندادن دست تنگی‌اش، شاهکار کرده است!

۱۳:۴۱  -  ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
متفاوت‌ترین گفتگوی ملیکا شریفی نیا در مصاحبه با ویژه برنامه ویدئویی «مدیا»

از استرس‌های شبانه سر پروژه «پروین» تا حواشی بامزه برنامه «کودک شو»!

۱۳:۳۳  -  ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با دبیر بخش بین الملل جشنواره مد و لباس فجر

بین الملل؛ بخشِ تازه نفسِ جشنواره مد و لباس امسال

۱۲:۳۳  -  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
گفت و گو ویدئویی ویژه برنامه مدیا با تینو صالحی بازیگر نقش شهید احمد کاظمی در فیلم احمد

بدلیل فشار کار فیزیکی زیاد،  پارگی همسترینگ  گریبان گیرم شد / وقتی به دفاتر سینمایی مراجعه می کردم و می فهمیدند که تئاتری هستم، نقشی به من نمی‌دادند!

۱۶:۵۸  -  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با امین میری بازیگر سینما

"نپتون" ترسیم گر موضوع انسانیت است/ دوست دارم گریمی متفاوت داشته باشم که شناخته نشوم!

۱۸:۱۱  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
ملی‌پوش دوچرخه سواری ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

لیاقت این را دارم که در المپیک رکاب بزنم/ باشگاه از من حمایت میکند ولی نه برای المپیک!

۱۴:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
صحبت‌های متفاوت آزیتا حاجیان درباره جدایی از محمدرضا شریفی نیا در گفتگو با «مدیا»

۲۰ سال زندگی خیلی خوبی داشتیم / طلاق یک زمانی برا ما تابو وحشتناکی بود!

۱۹:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
سکوت « اسکندر کوتی»  گزارشگر قدیمی فوتبال در گفتگو با ویژه برنامه ویدئویی « مدیا » شکست

تلویزیون پولم را به موقع پرداخت نمیکرد و به این خاطر از سال ۸۵ قطع همکاری کردم / هنوز توان گزارشگری دارم / « عادل»، نیروی مستعدی برای صدا وسیما بود

۱۸:۵۰  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو ویدئویی ویژه برنامه « مدیا » با بهروز شعیبی

کارگردانی در زمان حاضر اولویت بیشتری برایم پیدا کرده تا بازیگری / قطعا من از سفارش پرهیز نمی‌کنم!

۰۹:۳۰  -  ۲۶ بهمن ۱۴۰۲