شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۷۰۴۱
تاریخ انتشار : ۱۹ : ۰۷ - ۲۲ فروردين ۱۳۹۵
نمایش «نگاهمان می‌کنند» به کارگردانی محمدرضا اصلی با دیگر اجرا می‌شود.

دیباچه:

«نگاهمان می‌کنند» که نوشته‌ای از نغمه ثمینی است، سال گذشته پس از دو سال تلاش برای رسیدن به اجرا، همزمان با جشنواره‌های تئاتر و فیلم فجر روی صحنه رفت و اگرچه استقبال خوبی از آن شد اما اواخر بهمن ماه اجرای خود را در تماشخانه ایرانشهر به پایان رساند.

با این حال با پیگیری دست‌اندرکاران این نمایش قرار است بار دیگر شاهد اجرای این نمایش پس از گذشت حدود دو ماه باشیم.

دیباچه-نگاهمان می کنند


محمدرضا اصلی، کارگردان این اثر در این باره گفت: با هماهنگی‌هایی که انجام شده است، «نگاهمان می کنند» از اول اردیبهشت ماه در عمارت مسعودیه به صحنه می‌رود و حداقل 45 شب در این مکان تاریخی اجرا خواهیم داشت.

او با اشاره با اینکه با توجه به تغییر سالن، در دکور نمایش هم تغییرات اساسی ایجاد می‌شود، افزود: بازیگران نمایش هم، همان گروه قبلی هستند و فقط کاظم سیاحی امکان حضور ندارد که در حال مذاکره با بازیگر دیگری هستیم تا پس از قطعی شدن کار را شروع کنیم.

به این ترتیب این نمایش با بازی مسعود کرامتی، فرشته صدر عرفایی،نازنین فراهانی، شیدا خلیق و سام قریبیان به همراه یک بازیگر دیگر از ساعت 20:30 اول اردیبهشت ماه روی صحنه میرود.

ایسنا نوشت: این نمایش مضمونی اجتماعی دارد و به معضلات فرهنگی، شک و تردید، خیانت و لو رفتن فضای خصوصی افراد در روزگار معاصر می‌پردازد.

«نگاهمان می‌کنند درباره یک نوع احساس عدم امنیت انسان معاصر از زیر نگاه دیگران بودن است، به این معنی که زندگی خصوصی به تدریج معنای خود را از دست می‌دهد.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار