شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۷۹۲
تاریخ انتشار : ۴۷ : ۱۰ - ۰۸ فروردين ۱۳۹۵
بازیگر "وضعیت سفید" گفت: تلویزیون و مجموعه های آن هدف سختی را دارند و با وجود شبکه های زیاد بیگانه باید کاری کنند که مردم و مخاطبان را جذب تلویزیون کنند.

دیباچه:

عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به این پرسش که مجموعه های تلویزیونی سال گذشته را چگونه ارزیابی می کند، اظهار داشت: سریال هایی که هم فاخر باشند و هم بتوانند با مردم ارتباط زیادی را برقرار کنند و دل مخاطب را هم به نوعی  بدست آورند با کاهش چشمگیری مواجه شده است. البته باید این را بدانیم که تلویزیون و مجموعه های آن هدف سختی را دارند و با وجود شبکه های زیاد بیگانه باید کاری کنند که مردم و مخاطبان را جذب تلویزیون کنند.

دیباچه-عباس غزالی


بازیگر سریال "وضعیت سفید" در رابطه با وجود ضعف هایی که در سریال ها حاکم شده بیان کرد: مجموعه های خوب و با کیفیت ساخته نشده است و به مسائل یکنواخت و تکراری برای ساخت مجموعه های نمایشی پرداخته می شود. به هر حال باید قصه و داستان هر اثری از دردهای جامعه و از دل جامعه بیرون آید. و مخاطب در هرسن و قشری باشد بتواند به خوبی با شخصیت ها همزاد پنداری کند. چون اگر غیر از این باشد و دور از احوالات مردم باشد در اذهان بینندگان دوگانگی به وجود می آید و موجب می شود مجموعه را پس بزنند.

برنا نوشت: بازیگر سریال "مادرانه" در پاسخ به این که آیا برای ایفای نقش در مجموعه ای از تلویزیون پیشنهادی داشته یا خیر افزود: پیشنهادهایی داشته ام اما وقتی آنها را بررسی میکنم تنها این مورد برای من اهمیت دارد که متوجه شوم که چقدر مخاطب را جذب می کند وقتی با خواندن داستان حتی خود من هم جذب نمی کند پس هیچ گاه نمی تواند مخاطب تلویزیون را هم جذب کند و او را راضی نگه دارد
برچسب ها: دیباچه ، عباس غزالی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار