شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۵۷۸
تاریخ انتشار : ۳۰ : ۰۴ - ۲۶ اسفند ۱۳۹۴
رییس مرکز امور نمایشی سیما درباره‌ی اقدام تلویزیون مبنی بر تغییر در شبکه‌ی پخش‌کننده‌ی برخی سریال‌های نوروزی، حذف یکی از سریال‌ها و جایگزین کردن سریالی جدید در فاصه چند روز مانده به پخش، توضیحاتی را ارائه داد.

دیباچه:

رحمان سیفی‌آزاد گفت: این اتفاق یک تصمیم مدیریتی برای تنوع آنتن و در نظر گرفتن سلایق مختلف است و هیچ دلیل خاص دیگری ندارد.

او همچنین اعلام کرد: سریال «دودکش» بعد از ایام نوروز از شبکه یک پخش می‌شود و همچنان با قوت، تصویربرداری‌اش را ادامه می‌دهد. با توجه به ظرفیت آنتن ترجیح سازمان صداوسیما این بود که با رنگ‌آمیزی متفاوت، سه شکل از کمدی را در ایام نوروز در کنداکتور خود داشته باشد.

دیباچه-پادری


وی خاطرنشان کرد‌: از همان ابتدا هم صحبتش شده بود که آنتن تلویزیون در ایام نوروز امسال متنوع باشد. بر این اساس و برای رنگ‌آمیزی آنتن، این انتخاب را انجام دادیم که چهار کار در دست تولید قرار بگیرد و در نهایت سه سریال برای نوروز انتخاب شود.

ایسنا نوشت: او ابراز امیدواری کرد که بعد از ایام تعطیلات نوروز، سری جدید «دودکش» به روی آنتن برود.

سیفی‌آزاد در ادامه یادآور شد: برای نوروز سه جنس کار متفاوت را در نظر گرفتیم تا برای مخاطبان دلپذیر‌ باشد؛ ضمن اینکه جا دارد تاکید کنم «دودکش‌» همچنان ارزش‌های خودش را دارد؛ چراکه تهیه‌کننده بسیار خوب‌، کارگردان قدرتمند و بازیگران خوب و حرفه‌ای دارد و در نهایت یک کار کامل است که بعد از تعطیلات نوروز حتما دیده خواهد شد. امیدوارم بعد از دیده شدن هم یک انرژی به آنتن ببخشد.

مدیر مرکز امور نمایشی سیما در پایان اظهار کرد: امیدوارم سال جدید سالی پر از برکت برای هم وطنان عزیزمان باشد و از دیدن سریال‌های نوروزی لذت ببرند تا ما هم بتوانیم نظراتشان را دریافت کنیم و کارهای بهتری برایشان تولید کنیم.
برچسب ها: دیباچه ، پادری
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار